Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok. Van egy 16...

14 éves vagyok. Van egy 16 éves barátom. Már fél éve együtt vagyunk és szeretnék lefeküdni vele. Ez nem korai?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Van egy barátom(16 éves) már fél éve együtt vagyunk és szeretnék lefeküdni vele. Már elég sokszor beszéltünk a témáról hogy én mikor szeretném, és msot ugy érzem hogy felkészültem.. Szerintetek nem korai még? Mit tudunk csinálni a sima stexen kívül?
2007. aug. 16. 15:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Az a helyzet ezzel a dologgal, hogy ezt igazábol te érzed mikor vagy rá felkészűlve. Ilyen idősen az emberek már ki probálják a szexet, ugyhogy ezt neked kell érezni, és eldönteni hogy akarod e. A 'közösülésen' kivűl még rengeteg módon tudjátok egymást kényeztetni, ott van pl a petting, ami szerintem nagyon jo dolog egymás vágyainak megismeréséhez, meg ilyenek...

Tehát ha még nem vagy rá felkészűlve akkor inkább ezzel kényesztessétek a másikat, mintsem valami negativ dolog süllyön ki az elkakodott szexből.

2007. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%

Igaza van az elöttem szólónak de annyival még kiegészíteném, hogy ha úgy döntesz megteszed és oda adod magad ennek a fiúnak mindenképpen védekezzetek. Használjatok gumit. Gondolom nem szeretnél ilyen fiatalon teherbe esni.


De szerintem kezdjétek a pettinggel ha nem vagy biztos magadban. Majd kiderül menet közben akarod-e vagy sem.

2007. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
szerintem nem korai. ha ugyérzed készen álsz rá, és méltonak érzed a srácot arra hogy vele veszizsd el a szüzeséged. Akkor sok sikert kivánok nektek.:D
2007. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
83%

"Hallotátok, hogy megmondatott: Ne paráználkodjál!"

Máté Evangéliuma 5,27

14 évesen miért kell lefeküdni valakivel?

14 évesen miért érzi magát felkészültnek egy kislány?

Hogy mit lehet csinálni sima szexen kívül 14 évesen? Kérdezd meg a szüleidtől, hogy ők ennyi idősen mit csináltak.

Én személy szerint korainak tartom ennyi idős korban.

Persze szükség van szexuális felvilágosításra, de azért bíztatni nem kéne a GYEREKEKET!

2007. aug. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%

Ne aggódj!

Nem korai, ha felkészültnek érzed magad.

Én is 14 évesen veszítettem el a szüzességemet, ennek ellenére nem lett belülem k..va.

Mellesleg a dédnagyanyám 80 évvel ezelőtt 14 évesen ment férjhez, akkor ez még vidéken teljesen normális volt.

Abban egyet értek a többikekkel, hogy inkább kezdejetek a pettinggel, így legalább megismerhetitek egymás testét, és azt, hogy mi okoz örömet a másiknak. Kézzel, szájjal, simogatással ismerkedjetek egymással, hidd el ez is fantasztikus élmény lesz. És ha később a szexre kerül a sor, akkor kevésbé lesz fájdalmas, és nem fogsz félni se annyira.

Ha egyből, minden tapasztlat nélkül belevágtok a szexbe, biztos, hogy nagy csalódás lesz a vége.

2007. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A előttem szólónak azt üzenem, hogy NEM KÉNE ILYEN PRŰDNEK LENNI. Ha a leányzó úgy érzi felkészült hát tegye meg. A mai fiatalok nagyon korán érnek. De ha úgy érzi nincs még rá felkészülve /márpedig ha ilyen kérdést intéz hozzánk, akkor lehet, hogy még nem biztos a dolgában/ akkor ne tegye meg. A lényeg valóban az, hogy VÉDEKEZZETEK nem csak a nem kívánt terhesség miatt, hanem van már elég sok nyavalya is.:)
2007. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Szerintem is korai...egy 16 éves fiú inkább vágyik a sexre szerintem, de egy 14 éves lány, aki még szinte most kezd el teljesen kifejlődni, képtelenségnek tartom h akár testileg v lelkileg teljesen kész legyen...én 16 éves voltam, fájt először is és utána is párszor akár a 10. is és sajnos mai fejjel be kell vallanom( 18 fél vagyok) h talán még most lenne itt az ideje vagy még most sem, mert sexelni nem csak az élvezet miatt kell! Ne hamarkodd el, hidd el semmit nem veszítessz és lehet h később pont emiatt lesz nagyon jó! Várj még szerintem, és ha a barátod szeret igazán, megérti majd:)
2007. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
97%

Roppant egyszerú, könnyen megjegyezhető módszer van erre. Ameddig felvetődik benned ez a kérdés, amit feltettél: KORAI!

Amikor először fogja az a bizonyos belső hang, amelyik most a kétségeidet erősítette fel: hogy MOST MÁR IDEJE LENNE..., nos akkor lesz majd ott az ideje.

2007. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Huh, hát elég eltérő válaszokat látok, de ne tedd meg, én fél éve vesztettem el, most 17 vagyok, és nem bánnám ha vártam volna. Nagyon akartam, nagyon régóta voltam akkor a barátommal, de nem tudtam mit csinálok, most is azzal a fiúval vagyok, és semmivel nem tudnak minket szétszedni, de kíváncsi lennék, hogy akkor is velem lenne ha nem tettem volna meg! NEM SZABAD HINNIN A LEG SZAVAHIHETŐBB FIÚBAN SEM. Figyelj: 14 éves vagy, én ilyen idősen még tanultam, és élveztem az életet, utánna lessz rajtad egy pecsét.észre fogod venni, hogy megváltoztál, nem vagy az aki régen voltál, meg fogsz változni! 14 évesen nem tudhatod mi az igazi Szerelem, mert nem láttad a világot, és nem érted. FIATAL VAGY, élvezd az életet, DE NE SEX KÖZBEN, viháncolj a csajokkal, és a pasikkal ne foglalkozz egy ideig, csak tönkretesznek millió egy péda van rá... szerinem KORAI...
2007. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eleve felcsendül benned a kérdés, hogy: -"korai-e", akkor ott már gond van, mert ha felteszed ezt a kérdést akkor még nem vsag rá készen...amikor lefeküdtem a párom, utánna magamban elkezdtem gondolkodni: nagyon jó, de ha nem lenne a sex akkor is boldog lennél, nem nagy szám, de szeretem "csinálni". 14 évesen még gyerek vagy akár tetszik hogy ezt mondják akár nem, kicsi vagy a sex-hez. azzal az egész életedet megpecsételed...
2007. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!