Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok. Nektek fájt az ujjazás...

Lányok. Nektek fájt az ujjazás, mikor még szüzek voltatok?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek kb 5 perc ujjazás után kellemetlen lesz a helyzet, és elkezd neki fájni. Talán csak ideges és azért fáj neki? Nektek hogy volt ez? Nektek is fájt egy idő után?
2012. jún. 3. 21:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem izgatod fel eléggé... :)
2012. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, bár én még csak magamat ujjaztam, más még nem. Saját magával meg csak óvatos az ember. :D
2012. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nyaltam. Nedves volt, nem is kicsit. Hátha az idő múltával jobb lesz és nem fog annyira fájni neki :)
2012. jún. 3. 21:34
 14/21 anonim ***** válasza:
ujjazás közben is nyald! :-P
2012. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
szerintem lehet köze a szűzhártya feszítéséhez, nekem például addig nem fáj, sőt nem is érzek semmit, amíg el nem ér a szűzhártyáig, na az tud fájni, már kevés nyomásra is
2012. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Nekem is fájt mikor a barátom csak ujjazott. Viszont amikor elvette a szüzességemet az egyáltalán nem fájt. Szerintem nekem azért fájt ujjazás közben mert feszítette a szűzhártyámat, ezek szerint mikor először lefeküdtem vele, feltehetőleg eléggé kitágult.

Lehet, hogy a barátnőd is így van vele.

2012. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ööö... a szűzhártyát nem lehet feszíteni, mivel elég rugalmas anyagból van, és nem úgy kell elképzelni, mint egy határt, amin se ki, se be, ugyanis a közepén lyuk van. ezért pl ha tampont használ egy csaj, az se fáj neki.. (ez elég szakszerűtlen válasz lett, de talán így érthetőbb, de itt van róla kép is, leírás is [link] :)
2012. jún. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
4%
fúúúúj :P
2012. jún. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az első néhány ujjazáskor még nekem is fájt,hiszen eléggé szűk voltam,de aztán fokozatosan kitágul és jobb lett. Türelmesen és óvatosan csináld és tényleg nem árt,ha nyalod is közben.
2012. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én imádtam! :) istenien csinálta és csinálja:D amúgy nyelvvel nem árt rásegíteni;)
2012. júl. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!