Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lanyok voltatok mar olyan...

Lanyok voltatok mar olyan fiuval akinek ti voltatok az elsok? Ha igen milyen volt es hany eves volt a fiu?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert a fiúknak általában imponál fordított esetben, szóval egy lány is tudja értékelni, hogy a fiú előtte nem szeretkezett más lánnyal?
2012. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felcsillant a szeme a kis pubiknak, hehe.
2012. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En ertekelnem:)
2012. máj. 29. 23:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Én voltam már. Nekem nem ő volt az első, de nagyon jó volt vele. Azóta is együtt vagyunk.:) Egyébként mikor összejöttünk és később szeretkeztünk, akkor teljesen meglepett, hiszen mindennel tisztában volt. Jó voltak kis bénázások, de nagyon jó volt. Meg hamar elment, de aztán huh.: ) Én értékelem, ha valaki szűz és velem veszíti el. 19/l
2012. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó, hány évesek voltatok? mennyi partnered volt elötte? mennyi idő után jött bele a srác?
2012. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem nőknek nem fér bele a bénázás, nekik a tökéletesség kell minden téren. Jó szex, sok pénz, hitelmentes ház
2012. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én és a barátom is szüzek vagyunk(még:D) és még csak pettingelunk de nagyon jól csinálja pedig biztosan tudom hogy nem jutott el eddig

még senkivel csak velem

Biztos vagyok benne hogy nagyon jó lesz vele az első sokat is beszéltünk már erről.

Amugy nekem nagyon tetszik hogy én leszek neki az első és értékelni tudom az olyan fiukat akik nem rakjak bele minden velük szembe jövő csajba:d

Én veheten el a szüzességét és emlékezni fog rám élete végéig :) iszonyatjó érzés

Amugy kor 14, lehet hogy korainak tűnik de én tudom hogy ő az akivel szeretném fél éve vagyunk együtt és még várunk egy kicsit de már nagyon szeretném én is és ő is :)

2012. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy 14eves letedre ilyen tapasztalt vagy es koszonom a velemenyeket de igazabol olyan lanyok/nok valaszat varnam akiknek volt mar elotte szexualis kapcsolatuk:)
2012. máj. 30. 21:03
 9/11 pszichomókus_ válasza:
Akkor mondom. Én voltam már szűz fiúval, nekem ő volt a második, és teljesen rendben volt minden, mert nagyon szerettük egymást. Ami fontos, hogy pettinggel kezdjétek, ha úgy egymáshoz szoktok, utána menni fog minden. Ha egyből a behatolás téma megy, az ritkán sül el jól. No és a vőlegényem még szűz, és várunk a házasságig. Ilyen is van ;-) Csak ajánlani tudom!
2012. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
09:45-ös: 18 évesek voltunk mind a ketten, és előtte volt majdnem egy évig barátom, ő volt az első, aztán megcsalt és szakítottunk. Kis pihi, majd beleszerettem a mostani barátomba, akit távolról mertem "csodálni", tudta, hogy kell nekem, de mivel egyszer megbántottam óvatos volt. Aztán a szülinapi bulimon összejöttünk:) Elég hamar bele jött:) meg is kérdeztem tőle, hogy biztos szűz-e? mert nekem nem úgy tűnt.:D
2012. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!