Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mikor még szüzek...

Lányok! Mikor még szüzek voltatok nem féltetek, hogy maszti közben átszakítjátok a szűzhártyátokat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 20:25
 1/8 anonim válasza:
nem
2012. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én igen, nagyon. azt sem tudtam még, hol van, azt hittem, ha belenyúlok átszakad.:D aztán idővel, mikor tanultuk bioszból, volt felvilágosítás, onnantól már nem aggódtam. ujjazni meg sose ujjaztam magam.
2012. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát amikor én voltam tini,akkor annyira féltem a szextől,hogy azon voltam bárcsak és szakíthatnám el magamnak.Tampont használtam,de tudtam,hogy a hártya rugalmas és nem szakad el ennyitől,akkor a masztitól sem:))Ma már büszke vagyok,hogy 18 évesen vesztettem el életem legnagyobb szerelmével.
2012. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senki Alfonz válasza:

Olvasgass kicsit


[link]

2012. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nyuszika1222 válasza:
én lovagolok és nekem pl. attol szakadt át.. amugy meg az ujjadtól nagyon nem tud átszakadni mert addig el sem ér az ujjad.
2012. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a baratom szakitotta at ujjazas kozbe 15/L
2012. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pont nem érdekelt, hogy van-e vagy nem:) nehogy ez befolyásolja már:)


17/L

2012. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!