Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Mit edngedjek a...

Mit tegyek? Mit edngedjek a barátomnak és mit nem? ő két évvel idősebb nálam.

Figyelt kérdés
egy hónapja vagyok a barátommal, és még nem érzem késznek magamat arra hogy belenyúljon a bugyimba,egy párszor már elutasítottam meg hogyha nadrágon kersztül simagot az nagyon jó csak nem merem neki engedni, a barátnőm azt mondja engedjem neki.. de nem tudom. de nem tudom mit csinálak 16/L

2012. máj. 23. 19:57
 1/9 Csegi89 ***** válasza:
100%
Ha még nem érzed magad késznek, akkor ne engedd.
2012. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
52%
ha még nem vagy kész rá akkor ne enged.esetleg verd ki neki hátha attól is lenyugszik. :)
2012. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
1 hónap elég karcsú idő... Fiú létemre mondom, komolyan elgondolkodnék, hogy legyen-e folytatása a dolognak, ha 1 (!) hónap után engednéd neki...
2012. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%

ha biztos vagy benne, csak akkor engedd neki. képzeld el magad 5 év múlva, hogy fogsz visszagondolni erre. megbánod-e vagy sem.

másrészről a bnőd nincs ebben a helyzetben, nem tudhatja, hogy érzed magad ilyenkor.

2012. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
17 voltam amikor összejöttem a barátommal akkor ő 20 volt. 1 hét után megpróbálta levetetni velem a felsőm, akkor nemet mondtam. hónapokon keresztül csak petting volt, de az nagyon, így sikerült kiismerni egymást. 3,5 hónap után szexeltünk és minden jó volt. ajánlom nektek is, hogy lassan, ha jobban bízol benne több mindent fogsz engedni neki és nem lesz benned rossz érzés vagy félelem.
2012. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 voltam, amikor összejöttem a 2 évvel idősebb párommal. ' hónap után már látott bugyiba, de akkor még volt rajtam póló és semmi nem történt. Másfél hónap után simogatott bugyin keresztül, kezdte megismerni a testem. Meztelenül kb. 2 hónap után látott először, akkor is szégyenlős voltam. Csak utána kezdtem el én is felfedezni a testét. 3 és fél hónap együttlét után szeretkeztünk először. 15 hónapja vagyunk együtt.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy te érzed, hogy mikor állsz készen a dolgokra. Mert természetes, hogy félsz egy kicsit, de ne siesd el. ha te úgy érzed, akkor engedd, ha olyat csinál, ami neked nem tetszik, mond neki, hogy te még ezt nem szeretnéd. Ha normális és igazán szeret, nem lesz belőle baj. Ha meg otthagy, akkor nagyon jól jártál!

2012. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem 16 éves gyerekként már az is baromi kori egy hónap után hogy simogat nadrágon keresztül,a tiniknek manapság csak a szex létezik? Komolyan nem értem ennyire buták,és felelőtlenek vagytok?Tizenévesen 1 hónap az nem idő,ha 3-4 hónap után eljuttok a simogatásig,az ok,bár nem értem miért kell elsietni,nem is ismered meg ennyi idő alatt a barátod,arról nem is beszélve,hogy az igazi szerelem hosszabb idő alatt alakul ki.

Ne engedd neki,te sem akarod még,csókolózzatok,fogjátok egymás kezét a többi baromira ráér,nem beszélve a pettingről és a szexről,sztem 1 évnél előbb egyiket sem kéne.Ok ha vonzódtok is egymáshoz,az emberek nem ösztönlények,tudnak uralkodni magukon,ok manapság a tinik baromira nem,de azért kéne.ha van tartásod és önbecsülésed vársz még a simogatással is nem hogy a többivel.

2012. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, lehet én vagyok régimódi, de 1 hónap után én a simogatást sem engedném. 16/L
2012. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen sokszínü válaszokat kaptam.. :D hát nem engedtem neki a lényeg és egyideig biztos nem is fogom.. de azt megmondhatom hogy vannak akik már ezt az időt is túl későnek tartják az ilyen dolgokra, bár nem ilyen ember vagyok..csak érdekelt a kivülállok vélemyénye mindenkinek köszönöm a választ
2012. máj. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!