Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek, hogy visszautasít a...

Félek, hogy visszautasít a prosti. Megtörténhet?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy igényesebb prostit szüzesség elvesztése céljából, azonban én nagyon ronda vagyok, és félek talán azt mondja, hogy bocs nem. Hallottatok már ilyesmiről? 22/F
2012. máj. 11. 16:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én meg a 30 éves fejemmel vagyok még szűz, ez van. Már régen feladtam, úgy érzem, semmi esélyem sincs arra, hogy valaha barátnőm legyen. Annak ellenére, hogy kinézetre nincsenek nagy igényeim: lényegében elég, ha normál testalkatú és kb. velem azonos magasságú.

De akkor se fogok elmenni ilyen helyre, egyrészt bizalmatlanságból (fertőzésveszély meg egyéb), másrészt nem volna hozzá lelkiismeretem.

2012. máj. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Akkor járd a könnyebb utat saját életed b@szod el te szerencsétlen! De kit érdekel? Engem ugyan nem.
2012. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!