Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek, hogy visszautasít a...

Félek, hogy visszautasít a prosti. Megtörténhet?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy igényesebb prostit szüzesség elvesztése céljából, azonban én nagyon ronda vagyok, és félek talán azt mondja, hogy bocs nem. Hallottatok már ilyesmiről? 22/F
2012. máj. 11. 16:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. máj. 13. 17:46
 12/22 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy eljön az az idő, mikor többet szeretnél egy lánytól. Igényed lesz rá, hogy társ is legyen, ne csak szextárgy.

25/N

2012. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az az igény most is megvan, de egy barátnő szerzése esélytelen.
2012. máj. 13. 18:45
 14/22 anonim ***** válasza:

Sok okos ember van ilyenkor válaszolók között mindig.. Külsőleg könnyü az ilyen dolgokhoz hozzászólni. Még magamnak is tudok külső szemmel tanácsot adni de mivel magamról van szó és nekem kell cselekedni akkor puhány vagyok.

Nem olyan egyszerű összeszedni egy ideális barátnőt mint ahogy azt sokan gondolják csak azért mert nekik nem nagy cucc. Én is hasonló cipőbe járok manapság minden a külső.

De valamilyen szinten megértem, hiszen még így hogy én se kellek a szép csajoknak én se adom le a szintet és nem kellenek a csúnya csajok. Inkább ne legyen senki minthogy olyannal legyek akihez igazából nem is vonzódom.


Majd azért ha van fejlemény az ügyedben akkor írhatsz üzenetet, kíváncsi vagyok.

2012. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Pont erről beszélek: a nehezebb út, a barátnőszerzés.

25/N

2012. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja, de az nem járható :D
2012. máj. 13. 19:37
 17/22 anonim ***** válasza:

22 évesen még nem késtél le róla.

25/N

2012. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Már a megszületésem pillanatában lekéstem. De mindig is olyan voltam, hogy inkább a könnyebb utat kerestem, szóval mindegy, amíg az járható, nem térek át a nehezebbre, inkább lemondok az azzal együtt járó jó dolgokról :)
2012. máj. 13. 19:45
 19/22 anonim ***** válasza:

Téged valakinek pofán kéne vágni és azt mondani hogy:

Ájj már a sarkadra te balfék!

2012. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a tipus aki a sarkára tud állni, szóval akár össze is verhetnének :)
2012. máj. 13. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!