Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtörténhet az ilyen? Tudnáto...

Megtörténhet az ilyen? Tudnátok rá mondani példát?

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet, hogy 18 éves srác vagyok, és kezdem azt érezni, hogy találnom kéne már egy barátnőt(eddig még sosem volt). Megtörténhet e az, hogy egyszer csak megtetszek egy lánynak, és ő is nekem,ha eddig a lányok még a halvány érdeklődésüket sem mutatták irántam soha, itt arra gondolok, hogy még sosem jöttem be egy lánynak sem, úgy elsőre, pedig ez elengedhetetlen ahhoz, hogy kialakuljon egy párkapcsolat. Tudtok rá példát, vagy ismertek olyan esetet amikor egy ilyen típusú srácnak, akinek 18 éves koráig még sosem volt barátnője, egyszer csak hirtelen jött egy lány akivel egymásra találtak?
2012. ápr. 12. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Basszus most nézem, hogy rossz témához írtam, a párkapcsolatokhoz akartam, bocsi. :(
2012. ápr. 12. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha Te nem kezdeményezel akkor nem.
2012. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd ki a másik témához is, nyilván több választ fogsz kapni. :)

De én még nem hallottam ilyen esetről, de ez nem jelenti azt hogy nincs ilyen.

2012. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs sztem se. Én 20 vagyok és úgy vagyok vele ahogy te. Szerintem esélytelen, hogy ez történjen. Nem hiszek a csodákban.
2012. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem lennék ennyire negatív. tény, hogy fontos az első benyomás és a vonzalom, de ha valaki megszeret, baromira nem fogják érdekelni az apró külsőségek. és ezt nem azért írom, mert jól hangzik. volt egy olyan pasim, akitől első találkozáskor megijedtem. aztán elkezdtünk beszélgetni, egyre többet és többet és a végén azt vettem észre, hogy borzasztóan vonzódom hozzá és már nem értem, az elején mi nem tetszett benne. (amúgy semmi, abszolút nem volt az esetem, sőt...) szóval fel a fejjel, legyen önbizalmad(!!!),fogadd el és szeresd magad, ismerkedj, légy nyitott, és hidd el, előbb utóbb egymásra találtok. Amúgy megsúgom, pasiknál a legvonzóbb a magabiztosság és az önbizalom, pláne ha mindezt úgy teszi, hogy nem is egy modell alkat. óriási szimpátiát tud kiváltani a nőkből. a lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrödben és ezt majd más is megérzi! :)
2012. ápr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Béla a rák megesz! válasza:
Én 20 vagyok, eddig nem találtam olyan lányt akire azt mondtam volna, hogy igen, szeretném ha ő a barátnőm lenne. 100x lekúrhattam volna akármelyik kis ribancot is, de valahogy nem volt hozzájuk gusztusom. Hozzáteszem nem legyeskedtek körülöttem a lányok sosem. Most rájöttem a megoldásra: 1. Keress egy átlagos nőt (ne legyen rusnya mint egy liter tej, de ne is a playboy kategória), aki lehetőleg intelligens, jól érzed magad vele és 2 szónál többet tudtok beszélgetni. Mozdulj rá. Szedd fel. 2. mellette járj el olyan bulihelyekre ahová eddig nem "mertél". nézd meg a "kínálatot", vedd őket szemügyre rendesen, úgy hogy észrevegyék, de te utána szarj az egészbe, oda fognak menni legyeskedni, mert nem bírják elviselni ha valaki nem esik tőlük hasra. Ez akkor a legtutibb, ha hanyag elegancia szerint öltözködsz. Így heti 5-6x vagyok az "asszonnyal", és minden második héten beiktatok egy kis tapasztalatszerzést. A menzesz hete nyilván kivétel, olyankor sörözni szoktam. :) Üdv, 20/F
2012. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!