Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez megtőrténhet? Bőveben lent

Ez megtőrténhet? Bőveben lent

Figyelt kérdés
Na az van hogy egy szűz srác vagyok és szoktam maszturbálni de kínnem és am az előváladéktól elehet évezni ??? mert ha verem akkor már jön is az ondó ? tudom hogy hülye kérdés csak szeretném tudni ! hogy az előváladéktól le lehet élvezni???
2011. jan. 7. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi? Ondó akkor jön mikor elélvezel, akkor "lövöd ki", előváladék meg szokott előtte kijönni, van hogy tartalmaz kis mennyiségű ondót, de az még nem azt jelenti, hogy végig is értél. :)
2011. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rawyal Fluashh válasza:
ember te terhesvagy és a magzatvized folyik ezt sűrgősen meg kell mutatni orvosnak is láttam már mert havernak is volt ienje és majdnem belehalt
2011. jan. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen,megtermékenyítetted magadat,ha nem akarsz parazita-fiat/lányt akkor menj el orvoshoz,de gyorsan!
2011. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bameg xD
2011. jan. 8. 16:54
 5/6 anonim válasza:
elne hidd már ez 1 kamu :D
2011. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2011. jan. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!