Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi az oka annak, hogy ennyire...

Mi az oka annak, hogy ennyire fáj? (bőveben lent)

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, még szűz, s megtaláltam azt, akit szeretek, s akivel le szeretném élni az életem. Az illető meg is kérte már a kezem, viselem a jeggyűrűjét, de, annak ellenére, hogy szeretjük egymást, s most már mindketten akarjuk, még nem volt meg közöttünk az első igazi aktus. Petting, az már volt bőségesen, ahogy meglátjuk egymást (távkapcsolat, hetente, vagy néha csak kéthetente találkozhatunk), tíz perc múlva már az ágyban kötünk ki, be is nedvesedem rendesen, meg is tud újjazni, két újjal is, de amikor a behatolásra kerül sor, rettenetesen feszül, s fáj. Tűrnöm kell, ez természetes? A párom nagyon szeret, s nyugtatgat, h majdcsak ööszejön, nyugodjak meg, de én már kezdek félni, hogy nem fog tudni belémhatolni sosem :)
2011. márc. 22. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy két és fél éve vagyunk együtt, s két éve annak, hogy nemi kísérletezgetésre is sor került közöttünk. S még annyit, hogy szerettem volna mindig azzal megélni ezt, mármint az első együttlétet, akivel leélem az egész életem. S nem vallásos meggyőződésből, hanem mert egyszerűen hiszem, hogy a szexualitásnak HELYE van!
2011. márc. 22. 18:25
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem ez még mindig idegi, tudatalatti alapon nem működik nálad. Na ezen kellene változtatni valahogy.
2011. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
első alkalommal mindenképpen fáj..de néhány alkalom után már nem fog..
2011. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Félni nem kell, annak ellenére, hogy kellően nedvesedsz, érdemes lehet síkosítóval megpróbálni, illetve változatossá tenni a próbálkozásokat, mert több kudarc után, a félelem miatt kialakul egy feltételes reflex, ami stresszessé tesz és a hüvely összehúzódását eredményezi. Valószínűleg neked is ez okozza a fájdalmat, a megoldás theát az, hogy a szeretkezés minden egyes része spontán legyen és ne tudd, hogy mikor várható a behatolás. Szembekötősdi esetleg?
2011. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!