Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 éve és néhány hónapja vagyunk együtt. Én 17F ő 16L. Szerintetek...hogy is mondjam "ciki" ha még nem feküdtünk le? Vagy nem csak ez számít? Néhány alkalommal nem sikerült, volt hogy miattam (túl hamar...), volt hogy miatta (nem volt elég nedves). Kicsit keveset tudunk találkozni, úgyértem suliban mindennap, de kettesben egy hónapban 1-2x lehetünk. Szeretem, és nem csak azért vagyok vele. Petting rengeteg volt. Szóval szerintetek nem annyira ciki? (csak véleményre vagyok kiváncsi igazából, én megbékéltem ezzel a dologgal.)
2012. máj. 7. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki.:) Sőt nem szexen alapul a kapcsolatotok és ez jó.:)
2012. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem ezeket a kérdéseket. Most ha azt írják, hogy ciki, akkor mit csinálsz? Örülj, hogy találtál egy rendes lányt akivel szeretitek egymást. Majd összejön. Ha téged nem zavar, nem mindegy mások mit gondolnak? Szerintem nem ciki.
2012. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne nyugtasd magad azzal hogy nem csak ez számít. ha 1 év és "valahány hónapja" együtt vagytok már rég szexelnetek kellene.
2012. máj. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hármas: Ne haragudj, ne érts félre, nem kötekedni akarok, hanem véleményt cserélni. Ezt amúgy ki írja elő? Tehát ezt mi alapján gondolod?
2012. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszönöm, ilyen kedves választ vártam mint a tiéd :)

2. válaszoló: igazság szerint teljesen igazad van, csak valahogy felmerült most bennem ez a kérdés, mert 4-5 hete nem voltunk kettesben...és kiváncsi voltam, hogy más mit gondol, bíztam abban, hogy ha valaki egyetért abban velem, hogy ez nem baj, megnyugszom. így is lett:)

3. válaszoló: a te véleményed is köszönöm. nem teljesen értünk egyet, nem értem, miért szabályszerűség, hogy azt mondod "kellene", de a kérdés kiírásakor számíthattam arra, hogy nem mindenki ért majd velem egyet, szóval köszi a te válaszod is :)

2012. máj. 7. 00:35
 6/12 AlinaHella válasza:
szerintem ez tök aranyos. :) több párt ismerek ilyen korban,akik bár szeretik egymást,a kapcsolatuk szinte csak szexről szól, és ez az egyiknek fél számára (legalább) probléma.
2012. máj. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. máj. 7. 00:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki!:)
2012. máj. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
örülök hogy ilyen sokan így gondoldják :)
2012. máj. 7. 01:18
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki! várjátok ki azt az alkalmat amikor minden adott lesz :) (nyáron gondolom majd több időtök lesz együtt)
2012. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!