Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasiknak milyen az a csaj,...

A pasiknak milyen az a csaj, akire azt mondják, hogy jó a szexben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Bejövős.
2012. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:
akivel, hogy ha szexelnek, akkor a csajnak az orgazmusa és az "aaaahhhh" az igazi és nem megjátszott! :)
2012. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aki mindent bevállal.
2012. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az a jó, aki szereti és élvezi a különböző pózokat, és gátlások nélkül, átadja magát a heves aktusnak. Az a baj, hogy az én temperamentumomat kevés nő szereti, mert a hormontúltengésem miatt valósággal felfalom a nőt, és már az előszobában, vagy a lépcsőházban letépem róla a ruhát.
2012. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szamomra az jo aki imadja a kejt, kivancsi, torodo, szeretet/ertekel engem es aki orulten odavan a testemert. persze szep ha tud kezdemenyezni, ha tudja hogyan simogasson. masszirozzon, ingereljen, hogyan vonja be az oralis elvezetbe a kezet is, hogyan nyuljon egy ferfi farkahoz, aki erzi milyen pozicioban hogyan kell mozogni...
2012. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem az jó, akit szeretek.

17/f

2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Orfeus ***** válasza:

Természetesen a legjobb a bnőm... :P


De mivel voltam már jó néhány lánnyal tudok 1-2 dolgot mondani.


A legjobb azzal a szex aki iránt érzel valamit, és akkor nem szex lesz, hanem szeretkezés, ami más! Ha a szexről beszélünk, akkor az a lényeg h tegye oda magát, ne csak legyen mint egy fadarab (sok példa van rá), hanem adjon neki, tegye oda magát. Lássam rajta h élvezi a szexet, aktív legyen, csinálja a dolgát, ne én mondjam meg neki mit csináljon...


Összefoglalva: tegye oda magát, csinálja magától a dolgát, és élvezze a szexet (ami a két dolog után, magától jön)


Ha szeretkezel valakivel, azt úgy is észreveszed, mert szinte nem emlékszel semmire belőle, olyan jó volt... Nekem eddig 2* volt ilyen.


És nem, nem voltam annyira beálva... h nem emlékszek rá.... :D

2012. ápr. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. A pasim szerint attól jó valaki a szexben, mármint csaj, hogy átadja magát a gyönyörnek, nem szégyenlősködik, nem zavarja ha világos van, odafigyel arra hogy a pasijának jó legyen - persze fordítva is ugyanez!.

Hogy kérés nélkül is kényeztet szájjal, és azt élvezettel teszi, nem undorral. Hogy kezdeményező s nem csak hagyja magát.

Összefoglalva az a legjobb szeretkezés, mert én így hívom, amikor a két fél szerelmes egymásba, kívánják egymást, és ezt ki is mutatják testileg-lelkileg 50-50 %-ban. :)

2012. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!