Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csaj miért csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj miért csak akkor kell a rendes pasiknak is, ha eljátssza az úrip*csát?

Figyelt kérdés

Ha szolidan, visszafogottan öltözködök/viselkedek, kedves, odaadó vok, akk nemcsak a bunkó, de még a rendes srácok is lesz*rnak.

ha viszont kihívó vok, festett haj, műköröm, szoli megvan, bunkón viselkedek, lesz.rom az illetőt, akk az összes pasi a tenyeremből eszik.

Nem értem, akk miért nyavajognak a rendes srácok, ha nekik is ez kell, erre van szükségük, h dominaként, gonosz módon bánjak velük?

Miért vonzóbb ez, miért csak most kellek, mióta plázamaca stílusom van, azelőtt miért nem érdekeltem senkit?

20/L


2011. jún. 12. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem műkörömmel sem kellenél a helyesírásod alapján. :)


A lényegre:


Nem szabad összekeverni a vagány életrevalóságot a bunkósággal és az egoizmussal. Az előbbire szinte mindenki vágyik, az utóbbira szerintem sokkal kevesebben.

2011. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert ezekre izgulunk :P

Amúgy attól, hogy valaki a dominákra izgul, még nem azt jelenti, hogy szereti, ha a csaj f*szra veszi... :P

2011. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hol látsz te hibát a helyesírásomban a rövidítéseken kívűl? m egyébként 5-ös helyesíró vok, csak azért ?em.
2011. jún. 12. 19:18
 4/12 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Mert ide tart a világ. Kihívóbb külsővel az élet sok területén lehet könnyebben érvényesülni.

A "minden pasi"-t azért általánosításnak érzem abból a szempontból,hogy vannak azért még ffiak akiknek nem ez a stílus jön be.

2011. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez elég szomorú, főleg, h én nem a külsőt nézem bennük, ők viszont igen.

akikbe eddig szerelmes voltam, nem voltak helyesek, de azt látom, egy pasinak elég, ha tűrhetően néz ki, egy csaj viszont mindig legyen gyönyörű.

Viszont akk is csoda, ha nem pár éjszakára kell.

Aztán + jön a sírás, h a csajok nem törik össze magukat értük.

2011. jún. 12. 19:31
 6/12 Lord Sad and Bad ***** válasza:
Van egy olyan érzésem,hogy eddig nem a megfelelő pasikkal találkoztál,de általánosságban igazad van. És ez valóban elég szomorú.
2011. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moszuke ***** válasza:

off:túl sok a vessző a mondataidban szerintem o.O



on: akkor én kivétel vagyok, mert sose a lány külsejét néztem.

ha aranyos, szolid kisugárzása volt akkor tetszett meg igazán a lány.

szoli, műköröm, bunkóság stb.. az ilyen leányzó takarodhat oda ahonnét jött.

2011. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, legyél normális feleségnek úgyis az kell nekik.:)

21/L

2011. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ott fogsz állni plázacicaként, mikor megtalálod számodra azt, aki tényleg kellene, de te nem kellesz majd neki,pont a stílus miatt...
2011. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pinocchio ***** válasza:
Már megint az általánosítás..Például az ilyen kikent-kifent műkörmös hü.lye pics.áktól hány.ingerem van.Ha még mellé káromkodik,meg erőszakos gyök.érként viselkedik az már nálam kiveri a biztosítékot.De egyébként az első írta meg a frankót,az a baj hogy az emberek csak végletekben tudnak gondolkodni.Azt hiszik hogy ez így működik:van a nagyképű csaj/pasi aki bárkit megkap és jókat el lehet vele "kavarni" és van a szürke egér aki unalmas és egész nap otthon ül elzárkózva a külvilágtól.
2011. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!