Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egoista pasiknak nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egoista pasiknak nem kell ilyen csaj, ugye?

Figyelt kérdés

Bocsánat a fogalmazásért, csak egy kicsit magam alatt vagyok..

Van egy fiú, nagyon bírom, irtó aranyos, van stílusa, helyes, izmos meg minden, kb egy nőálom.. szoktunk hülyülni, viccelődni, egyszer még sikerült is beszélgetünk, talán tetszem is neki...

DE sok, nálam érettebb (testileg) lányokkal is ugyan így viselkedik, és én úgy érzem, nekik sokkal több esélyük lenne nála, mint nekem, bár én se vagyok csúnya.. mit tegyek, hogy fölhívjam magamra a figyelmét?


2012. febr. 11. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nyááh xD


Figyelj!

Az ilyen fiúk azt szeretik,h minél többet vagy a társaságában,mivel valszeg már sok jó nővel volt dolguk,így azzal fognak elköteleződni,aki nem csak jól néz ki,de jól is érzik magukat vele, ilyen pasinál akkor va nesélyed,ha te mséz oda hozzá,és eléred,h jól érezze magát veled.

2012. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi!:)

talán van már egy-két közös témánk..

Amúgy nem arról van szó, hogy nem vagyok szép, csak 16 éves létemre kicsik a melleim, vékony és alacsony vagyok.. és az ilyen pasik.. kár, hogy nem látok bele a fejükbe..

2012. febr. 11. 19:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék milyen ez a nőálom, ha a sulidban találtad, és te 16 éves vagy... 40 kg fölött van azért? Csőnadrágot ugye nem hord? A rózsaszín a kedvenc színei között remélhetőleg legalább a 10. után van... :D Kétlem, hogy a nők álma lenne.


Na jó.. Hát az ilyen tizenéves fiúknál minden kiszámíthatatlan, nem tudhatod milyen lányok jönnek be neki. De próbálkozhatsz, lehetsz bevállalós, megkérdezheted... Ha erre nem vagy hajlandó, ne tegyél fel hülye kérdéseket, mert nem tudunk helyetted pasizni...

2012. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

azért nem kell lenézni...

KÉPZELD! NEM hord csőgatyát, ő nem egy páwa mittoménki, épp ez a különleges benne! meg még sokminden..

nem 13 vagyok, hanem 16 márbocs..-.-

pedig ritka az olyan pasi manapság, aki "menő" és nem hord színes csőgatyát meg között pulcsit..

2012. febr. 11. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Írd már le légy oly kedves, hogy néz ki a srác, csak, hogy el tudjam képzelni mégis kiről szól a téma! Bár már körvonalazódik bennem valami, de azért mégiscsak te látod őt, a te ismerősöd! Szóval?
2012. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

bocsi, de félek, hogy valaki magára ismer, ezért inkább nem írom le.. egy teljesen átlagos srác kinézetű, az arca talán komolyabb, de nem ilyen fölzselézett hajú . . .

a stílusa a fontos..

amúgy ha belegondolok, talán nem is nő, bocsánat, tiniálom, csak nekem tetszik annyira..

2012. febr. 11. 19:40
 7/11 anonim ***** válasza:

De, kell...


megdugni egyszer vagy kétszer.

2012. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát így nem túl sokat tudtam meg róla, arra elég kevés az esély, hogy itt magára ismer az illető. Lényegében tőle függ, hogy ki, vagy kik jönnek be neki. Alacsony, magas, szőke, barna, csendes, nagypofájú stb. Láttam én már az utcán kézenfogva sétálni egy bányarém csajt (de olyan volt, hogy rémálmaim lettek tőle éjjel) és egy atomjó csávóval volt. Nah ez hogyvan? merthát ugye, a fordítottján senki sem akad ki, ha ronda pasi szép nő párost lát.
2012. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én most beleestem egy 15 évesbe nah ő kb 35 kiló, és most hullanak a tejfogai is ki:D Gyönyörűnek találom, és alig van melle, bár nekem igazából mindig is mindegy volt mekkorák egy lány mellei. Különben se volt még bnőm de most lesz.

F18

2012. febr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pocsai Réka válasza:
Szerintem hagyd, ne olyat akarj aki a sok közül egynek tart, az ilyen csak csalódást okoz..
2012. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!