Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért elfogadottabb a szűz...

Miért elfogadottabb a szűz lány, mint a szűz fiú 20 éves kor körül?

Figyelt kérdés

Mindenki melegnek/betegnek/lányoknál szerencsétlennek gondol, csak azért, mert szűz vagyok és fiú. Lányoknál meg teljesen elfogadott.


Nem arról van szó, ha valaki nem tudja elveszíteni, hanem amikor valaki még nem akarja.



2012. márc. 21. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
egy hülye szokás ezt gondolni.
2012. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lányoknál se elfogadott, engem is folyton piszkálnak.

L/19 szűz

2012. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 étoile et lune ***** válasza:
Sok agya lehet annak, aki ilyesmi miatt piszkál valakit, ki is röhögném...
2012. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

talán éppen azért amiért ha nő d.g szerelem nélkül akkor k.rva, ha ffi akkor meg menő.

ha kettős mércével nézed a nőket, bezony viseld el h ők is úgy néznek majd téged.

2012. márc. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szereny velemenyem szerint mindenki azt hiszi, hogy a pasiknak "kell" a szex, es ha 22 eves koraig kibirta nelküle, akkor valami gaz van vele. Holott ez baromsag. Es aki emiatt piszkal, azt szard le. :)
2012. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Abba belegondoltál már hogy 18 éves korodtól csökkennek a hormonszintjeid? Elmúltál 20 és még nem dugtál? Mégis mikor akarod elkezdeni? Ha már fel sem fog állni??


Amúgy meg egyszerűen társadalmi elvárás hogy a nők jókislányok legyenek egész életükben, a pasik meg macsók és nem pedig életképtelenek! De ebben van is valami. Mert az a srác, aki időben nem veszíti el, az világ életében szerencsétlen lesz!

2012. márc. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem mondanám magam szerencsétlennek semmilyen szinten. Minden, amit szeretnék, az megvan. Mint omndtam, nem arról van szó, hogy nem tudom elveszíteni, hanem nem akarom még. Egy ismerősöm se mondaná meg rólam, hogy nem volt még dolgom úgy.


Én egyébként úgy gondolom, hogy az embert az is megkülönbözteti az állattól, hogy tud uralkodni magán, az ösztönein.

2012. márc. 23. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem nem igaz 20 vagy ok fiú és szűz és sztem ez nem hátrány inkább előny. Én viszont pl nem járnék olyan lánnyal aki nem szűz.. az igazival szeretném majd elveszíteni úgy hogy ő is velem ^^
2012. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
91%

Szerintem ez az egész szüzesség alapján való megítélés egy nagy baromság! A nyugati kultur-mocsok divatosította a felelősség nélküli szexet, amivel persze együtt jár az erkölcsök "megkopása" is. Nem azt mondom, hogy szentfazéknak kell leni, de nem is akarok "ócskapiaci portékává" válni, ami ki tudja már hány "kézben" fordult meg?! Meg aztán ha csak úgy lefeküdnék fűvel-fával 1-2 éven belül menthetetlenül kiégnék, érzelmileg kifacsarttá válnék és talán még a személyiségem is eltorzulna. Ezek után általában a szüzekkel kapcsolatban a "tapasztalathiányra" hivatkoznak. Erre van egy tanulságos történetem. Tavaly voltam először lánnyal és persze szégyelltem magam amiért nekem ő lesz az első, ezért azt mondtam neki, hogy már volt barátnőm, és mint később kiderült, én a 19-ik voltam neki a sorban. Az első meglepetés akkor ért mikor az ágyban nekikezdtünk a dolognak, simogattam, masszíroztam a teste különböző részein és megkérdeztem, hogy jól esik-e neki amit csinálok? Teljesen ledöbbent, szóhoz sem jutott. Később (kb 1 hónap után és még számos együttléttel később) elmondta, hogy még soha, senki nem volt vele ilyen gyengéd, és senki sem kérdezte tőle, hogy jól esik-e neki. Én is bevallottam, hogy nekem ő volt az első, de (amitől én döbbentem le) nem hitt nekem. Azért azt hozzá teszem, hogy ezeket a kis "trükköket" (masszás, izgatás, stb.) nem a kisujjamból ráztam ki, hanem utánaolvastam a témába vágó írásokba. De vajon a sok nagyszájú akik havonta 8-10 nőt "fogyasztanak el" megteszik ezt? Érdekli őket? Nem hiszem! Pedig a lányoknak ez fontos! A szeretkezésnek egymás testét-lelkét megbecsülő, mindkét fél számára felemelőnek kell lennie! Inkább, mint az olcsó (és veszélyes) játék a testünkkel! Szerintem!


24/F

2012. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hmm :) előző neked igazad van :) (én vagyok az azelőtti 20/f aki még szűz)


És tényleg, eddig csak neten voltam el egy lánnyal :D nagyon perverz így hát én is az voltam és csak írtunk egymásnak :DD és szerintem nekem is menne, nem kell tapasztalat :) csak szépen lassan kell :D azt kell csinálni hogy már nagyon kívánja és húzni kell az előjátékot is hogy egyre jobban akarja :D am utána azt írta hogy ekkorát még soha nem élvezett :$ (ő is szűz, de magának szokta gyakran :D)

2012. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!