Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ujjazás az fáj, főleg, ha...

Az ujjazás az fáj, főleg, ha a lány még szűz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 19:31
 1/8 anonim válasza:
ez lánytól függ valamelyiknek igen van akinek nem....
2012. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem például eszméletlenül fáj, szóval szerintem próbáld meg először a csiklóját izgatni és csak szépen lassan de tényleg nagyon lassan az ujjadat berakni közben meg utána.
2012. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Olyan mintha egy húsos kampót beleakasztanának a szádba és közepes erősséggel elkezdenék rángatni, hogy ne szakadjon szét a szád. Hát nekem kb ilyen érzés... Ne nagyon erőltesd a dolgot inkább ficegjen a nyelved mint egy kis halacska! Csak szemérmetlenül! :)
2012. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Változó, néhány csaj az előbb leírt módon hasonlókat él át. :D

A nyalás ajánlott, de mindenképpen kérdezd meg a csajt hogy akarja-e.

2012. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem egyáltalán nem fájt,sőt.. :)
2012. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kislany3 válasza:
legeloszor az egy ujj is fajt,de ha kellokeppen ellazul a lany es felizgatod nem lesz gond,termeszetesen ne told bele az oklod.de ket ujj sztem siman mehet.persze nem art ha kinyalod elotte,v vele is megbeszeled,h szoljon ha faj es akkor lealsz.
2012. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kis tapasztalatlan amatőrök kezdenek el ujjazni egy szűz csajt. Klikkelni kell az egérrel, nem ujjazni ;)
2012. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt. Sőt, sokkal jobban élveztem, mint a nyalást, ujjazással tudtam először elélvezni (ha a masztit nem számoljuk, csak azt, amit fiú csinált :) ).
2012. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!