Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj ha az elso alkalom ket...

Baj ha az elso alkalom ket fiuval tortenik meg? De vedekeznenk?

Figyelt kérdés
az a helyzet h en meg 18 eves lany vagyok es szuz... volt mar pasim de akkor meg en nem akartam elvesyteni a szuzessegem... viszont van ket nagyon jo baratom, 2 fiu, akikkel mindennel jobban szeretjuk egymast... de nem szerelembol, valahogy ez nem az, nagyon mely baratsag van koztunk... igaz regen tetszettem egyikuknek nekem meg a masikuk tetszett kicsit... meg mindharman szuzek vagyunk es mindharmunkat ez zavar es kivanjuk a szexet. az az otletunk tamadt, hogy harmasban vagunk bele a nagy kalandba... amugy kedves jotanulo gyerekek vagyunk..:)) ha megteszem veluk akkor kurvava valok? vagy mi lesz? en nagzon szeretem oket, bar nem szerelembol meg sose voltam igazan szerelmes, es ha az leszek, nem akarok teljesen tapasztalatlanul a szerelmem ele allni... es amugyis szeretnek mar szexelni es ez szerintem jobb mint diszkoba felszedni valakit...
2008. ápr. 10. 19:38
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

hát te bolond vagy...18 éves vagyok én is, és még szűz...alkalmam lett volna rá hogy elveszítsem, de éreztem hogy az ex nem szeret...nemrég jöttünk össze a barátommal(aki előtte szinte a legjobb barátom volt), ő nemsokára 22 lesz, és még ő is szűz...tervezzük az elsőt, és nem azért mert "ciki" hogy szüzek vagyunk, hanem mert szeretjük egymást...ennyi.

sztem ne menj bele a két fiú barátoddal, várd meg míg lesz egy pasid, aki szeret és te is viszont szereted...

2009. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!