Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi torténik a nogyogyásznál?

Mi torténik a nogyogyásznál?

Figyelt kérdés
nos az anyám elakar vinni nogyogyászhoz mert mindenfélebajom van.Félek hogy is van ez a nogyogyásznál fájnifog mit fog csinálni?????
2009. szept. 8. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szűz vagy még és most fogsz először menni, ezért kérdezed. Először ilyen helyzetben lenni talán egy kicsit kellemetlen lesz, de azért olyan nagyon rosszra sem kell számítani. Az orvos ilyenkor általában rendes. Beszélget veled a vizsgálat alatt, pl. hogy milyen iskolába jársz, próbálja elterelni a figyelmedet, hogy ne legyél feszült. Megkérdi majd először, mi a probléma. Aztán valószínűleg megvizsgál. Ha szűz vagy még, tán kicsit kellemetlen lesz a vizsgálat, de nem fog fájni. Nem hiába orvos, tudja, mit hogy kell tennie, nem fog fájdalmat okozni neked.
2009. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

koszonom

a válaszod bíztato

2009. szept. 8. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pár hónapja voltam 16 éves vagyok, tőlem megkérdezte mi a problémám, megkérdezte voltam-e már fiuval, aztán csak fel kellett ülnöm egy székbe, felraktam a lábaimat, ő meg csak kivűlről nézte meg, nem nyult be semmi, aztán elküldött hasi vizsgálatra, ott egy zselés anygaot nyomott rám a férfi, a nadrágomat combig le kellett húznom, és egy géppel végigvizsgált, közben fölöttem ott volt egy tévé, és láthattam magam belülről, szóval nekem semmi extra dolog nem volt.

Szóval semmi extra, nyugodj meg, nem kell félni.

Kibirható :D

Sok sikert

2009. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Erről jut eszembe:

- Mi a hasonlóság a kutya és a rövidlátó nőgyógyász között?

- ???

- Mindkettőnek picit nedves az orra.


Csak egy kis poén a lazításhoz...:)

2009. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

ne aggódj, annyira nem lesz szörnyű :) a mindenfélebajod kezelése sokkal kellemetlenebb lesz, mint az a pár perc ott a székben :D lehet, hogy fájni is fog, de nem kibírhatatlan... és jobb, ha barátkozol a gondolattal, hogy ezentúl része lesz az életednek... a szükséges rossz :)

ha nagyon gátlásos vagy, akkor érdemes első alkalommal nőhöz fordulni, az segíthet.

2009. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia


Én amikor legelőször voltam nőgyógyásznál fogamzásgátló gyógyszert íratni, akkor még szűz voltam én is, és engem megvizsgált, de nem a hüvelyemen keresztül, hanem a másik járaton. :-D Kicsit kellemetlen volt, mert ugye akkor voltam először, de nem fájdalmas. Gumikesztyűvel és vazelinnal végzi a vizsgálatot.

Utána, ha már rendszeresen jársz hozzá a szűrés miatt, akkor először úgynevezett bimanuális vizsgálatot végez, mikor is ugye "felnyúl", a másik kezével meg a hasadat nyomkodja, így tapintja ki a méhedet és a többit. Aztán felhelyez egy "kacsát" ami egy picit hideg, mivel fémből van, és egy kissé feszítő érzés, hiszen így tud hozzáférni a méhnyakhoz, majd abból mintát is vesz egy spatulával, végezetül pedig egy nagyítóval (kolposzkóp) megnézi a nyak felszínét, hogy nincs-e valamilyen elváltozás.

Remélem nem ijesztettelek meg, de úgy gondoltam, jobb ha leírom és nem ér váratlanul majd a dolog, ha szűrésre mész, mert ez ebből áll.

2009. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aha koszonom
2009. szept. 10. 16:52
 8/8 anonim válasza:
Ha engem kérdezel, a férfi nőgyógyász jobb, mint a női... A nők általában úgy kezelik az embert, hogy "ez nem fájhat" :S Tapasztaltam szülés előtt-mesélem priviben, ha érdekel.
2009. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!