Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj ha az elso alkalom ket...

Baj ha az elso alkalom ket fiuval tortenik meg? De vedekeznenk?

Figyelt kérdés
az a helyzet h en meg 18 eves lany vagyok es szuz... volt mar pasim de akkor meg en nem akartam elvesyteni a szuzessegem... viszont van ket nagyon jo baratom, 2 fiu, akikkel mindennel jobban szeretjuk egymast... de nem szerelembol, valahogy ez nem az, nagyon mely baratsag van koztunk... igaz regen tetszettem egyikuknek nekem meg a masikuk tetszett kicsit... meg mindharman szuzek vagyunk es mindharmunkat ez zavar es kivanjuk a szexet. az az otletunk tamadt, hogy harmasban vagunk bele a nagy kalandba... amugy kedves jotanulo gyerekek vagyunk..:)) ha megteszem veluk akkor kurvava valok? vagy mi lesz? en nagzon szeretem oket, bar nem szerelembol meg sose voltam igazan szerelmes, es ha az leszek, nem akarok teljesen tapasztalatlanul a szerelmem ele allni... es amugyis szeretnek mar szexelni es ez szerintem jobb mint diszkoba felszedni valakit...
2008. ápr. 10. 19:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
68%
Te hülye vagy, bakker.Hiába vagy 18 éves, tudod a szerelemnek az a lényege, hogy együtt mentek keresztül sok mindenen, többek között a szexen is akár. Én 21 éves voltam, amikor először szerelmes voltam és a párom is annyi volt, mindkettőnknek az első volt és tényleg csodálatos. Te majd mit mondasz a szerelmednek, hogy 2 fiuval, szerintem mennyire lesz gusztusa hozzád????
2008. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
60%
dehogy baj..csak egy világ kurvája vagy:S
2008. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt csak ketten legyetek, a szerelmeddel, másrészt szerintem ne rángasd bele a barátaidat, mert a barátság meg fog romlani, nem lesztek már ugyanolyanok egymásnak, és szeritem a barátságot nem szabad elpazaroni így. A legfontosabb pedig, hogy a szexnek szerelemből kel történnie barátnőm 22 éves és még szűz. Nem zavarja. Ezt a dolgot nem szabad siettetni. Hidd el.
2008. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%

Igen elkurvulnál ha megtörténne....Az elsőnek éppen ez a léynege,hogy ketten vagytok minden jó,szép rózsaszín mert szerelmesek vagytok...majd később ha már....dehát én még úgysem tudnám :S

Erkölcstelen dolog sztem...

2008. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
hát igen innen látszik,h nem az lényeg h "jotanulo" e az illetö hanem h mennyi esze is van valojában... Én 16 éves voltam (tudom,vki szerint korai) de azota is másfél éve együtt vagyok a barátommal.. sztem ez olyan szánalmas h vki csak h szexeljen, ráadásul elöször, a barátaival.. KÉT FIUVAL.. jézusom. ha nem lennél szüz még meg is tudnám "érteni" h csak szexuális kaland,de igy még a te helyzetedben nem. az h ki tartanak kurvának?! akik megtudják.. bár én nem dicskednék vele
2008. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
De a srácok fognak (dicsekedni)...
2008. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
19%
én nem itéllek el. sztem csináld. nekem is vannaik ilyen fiubarátam akikkel már szinte minden megtörtént d ettől még nem vagyok kurva. évek ota járok ugyanazzal a fiúval akit nagyon szeretek...szoval ettől még nem leszel kurva...csak akkor ha ezek után tényleg mindenkivel...
2008. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
100%
Én sem ítéllek el! De gondolj arra, hogy amikor a gyermekeidnek mesélsz az elsőről, nem lesz gáz? Sokkal jobb: Mi is szűzek voltunk, már vagy fél éve jártunk a barátommal, és összeszoktunk, kívántuk egymást, egybe akartunk forrni. És annyit bénáztunk, vicces, meghitt romantikus volt az egész. Már nem vagyok vele, de éltem végéig emlékezetes marad! Gondold át! Nem az a lényeg, hogy elveszíted a szüzességed, hanem az hogy hogyan? Több ilyen nem lesz!
2008. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
29%
Miért olyan prűdek itt az emberek? Azért, mert valakinek más a hozzáállása a szexhez, még nem kurva. Kurva az, aki pénzért csinálja, vagy köznapibb értelemben az, aki hűtlen, vagy olyannal csinálja, akiről tudja, hogy párja van.
2008. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég gáz! Ha nem akarod, hogy kurvának tituláljanak utána, akkor ne tedd, csak egyszerre eggyel! A srácok úgyis dicsekedni fognak, te meg csak egy kurva leszel mások szemében!
2008. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!