Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj ha az elso alkalom ket...

Baj ha az elso alkalom ket fiuval tortenik meg? De vedekeznenk?

Figyelt kérdés
az a helyzet h en meg 18 eves lany vagyok es szuz... volt mar pasim de akkor meg en nem akartam elvesyteni a szuzessegem... viszont van ket nagyon jo baratom, 2 fiu, akikkel mindennel jobban szeretjuk egymast... de nem szerelembol, valahogy ez nem az, nagyon mely baratsag van koztunk... igaz regen tetszettem egyikuknek nekem meg a masikuk tetszett kicsit... meg mindharman szuzek vagyunk es mindharmunkat ez zavar es kivanjuk a szexet. az az otletunk tamadt, hogy harmasban vagunk bele a nagy kalandba... amugy kedves jotanulo gyerekek vagyunk..:)) ha megteszem veluk akkor kurvava valok? vagy mi lesz? en nagzon szeretem oket, bar nem szerelembol meg sose voltam igazan szerelmes, es ha az leszek, nem akarok teljesen tapasztalatlanul a szerelmem ele allni... es amugyis szeretnek mar szexelni es ez szerintem jobb mint diszkoba felszedni valakit...
2008. ápr. 10. 19:38
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
18 evesen szerintem teljesen normalis hogy ilyen vagyaim vannak.
2008. ápr. 11. 20:37
 22/41 anonim ***** válasza:
66%
miért kell ot elitélnetek?? nem roszbol de valaki itt olyan mocsok tud lenni!!! na és? a kurva az aki pénzért csinálja,és kint az egész pi....ja....rövid mini szoknya és tű sarku cipő....már elég felnőtt vagy ahhoz hogy magad dönzsd el hogy akarod elvesziteni a szüzességed,és hogy kivel.. mindenki azt csiná amit akar..ja és nekem sem mondta még el anyum hogyan vesztette el ő..sztem semmi közöm hozzá.. én a helyedben megtenném..lehet hogy hülyének gondolsz de én igy születtem és igy gondolom az egészet ahogyan le irtam..sok sikert.. :-)
2008. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy kivánod már

De szerintem ne kettővel kezd. Vagy válassz közülök, vagy ami jobb, találj vkit, mert a barátságotok nem megy igy tönkre.

Itt nem érdemes ilyet kérdezni egyébként.

2008. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Nem kellene lejarattasd magad,mar csak magad elott sem,legyen egyszerre egy,aki megerdemli,es te is megerdemled ot...es az jobb lesz kettonel...szerintem,azt' meg ugyis ha nagyon akarod megcsinalod.Jah meg ne menj az utan,hogy jobban meginditja a fantaziadat 2,hulyeseg!!!!
2008. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Szia!Én megtenném.Nincs is annál jobb mikor egymást tanítjátok.Ez már nem a 60-as évek, mikor tabu volt minden.A kurva dolog meg ne aggasszon, sokan nemtudják mit jelent.Ha ti a barátaiddal megbeszéltétek hogy ezt bevállaljátok és kíánjátok egymást akkor uccu neki.Jó szórakozást.
2008. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Már bocsánat! Ha tényleg jó barátok, az sokkal mélyebb kötődés a "szerelemnél". Ha két fiúval akarja valaki, attól még nem lesz kurva! Kurva az aki felszed valakit a diszkóban, aztán még valakit, és a piáért, belépőkért had ne meséljem el mit csinál. Ismerek egy olyan lányt aki a legjobb barátnőjével és egy nagyon jó barátjukkal volt együtt először, azon a fiún kívül az egyik lánynak egy, másiknak két pasija volt, mindketten jegyesek, hármójuk összetartozása pedig állításuk szerint nem gyengült, bár már keveset tudnak csak találkozni. Persze ez egy dolog, a szex simán összetörheti a barátságot, mert sokakban a hormonok miatt (a nőknél szinte mindig, férfiaknál valamivel ritkábban) kötödés, szerelemféle alakul ki a másik iránt, ami féltékenységhez vezet. Ha biztosak vagytok a dolgotokban, vágjatok bele, de ha nem egészen, akár csak egyikőtök is bizonytalan akár hajszálnyit is az érzései vagy másikótok irányában, akkor nem ajánlom, hiszen a barátság fontosabb. Egyébként barátokkal is lehet rózsaszín és csodálatos, és a "Nagy Ő"-vel is lehet borzalmas vagy épp semilyen.
2008. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Igen. Mások szemében kurva leszel, ha eldicsekszik a fiúk. De ez nem kurvaság kérdése. Gondolkodj...egy szép este, a SZERELMEDDEL, imádjátok egymást, kívánjátok egymást, és megtörténik. Nah de...csak úgy gondolok egyet 18 vagyok kurvagáz hogy szűz vagyok, van két jóbarátom akikkel gondoltunk egyet, miértisne? Pfff...nenene!!! GONDOLKODJ EGY KICSIT. 18 éves, érett lány.(remélem) GONDOLKOOOODJ!!!!
2008. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
Ez csakis a te döntésed!Én a helyedben nem tenném.A barátságotok tönkre mehet emiatt.
2008. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
8%
Az igen, elég nagy baj, mert te egy jó nagy KURVA vagy!!!!!!!
2008. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
87%
És hogy gondoltad, miután szexeltetek 3asba hogy fogtok azok után a legjobb barátok lenni? Szerinted menne? És ha valamelyik elpletykálja... te leszel a falu, város kurvája... Könyörgöm, 18 éves vagy, gondolkodj már... Elrontanád a barátságotokat???
2008. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!