Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj ha az elso alkalom ket...

Baj ha az elso alkalom ket fiuval tortenik meg? De vedekeznenk?

Figyelt kérdés
az a helyzet h en meg 18 eves lany vagyok es szuz... volt mar pasim de akkor meg en nem akartam elvesyteni a szuzessegem... viszont van ket nagyon jo baratom, 2 fiu, akikkel mindennel jobban szeretjuk egymast... de nem szerelembol, valahogy ez nem az, nagyon mely baratsag van koztunk... igaz regen tetszettem egyikuknek nekem meg a masikuk tetszett kicsit... meg mindharman szuzek vagyunk es mindharmunkat ez zavar es kivanjuk a szexet. az az otletunk tamadt, hogy harmasban vagunk bele a nagy kalandba... amugy kedves jotanulo gyerekek vagyunk..:)) ha megteszem veluk akkor kurvava valok? vagy mi lesz? en nagzon szeretem oket, bar nem szerelembol meg sose voltam igazan szerelmes, es ha az leszek, nem akarok teljesen tapasztalatlanul a szerelmem ele allni... es amugyis szeretnek mar szexelni es ez szerintem jobb mint diszkoba felszedni valakit...
2008. ápr. 10. 19:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

A barátaiddal semmiképpen! Ha barátok akartok maradni.

A szerelmeddel tedd majd meg - ha lesz. De vele se siesd el. Én már 34 éves szűz lányról is hallottam (akinek azóta társa és 2 gyereke is van - úgyhogy megérte neki várni).

2008. ápr. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
mehetek 3. nak?:D
2008. jún. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
kiscsilag te nem tudod mia szerelem. am meg látszik rajtad hogy döntöttél(lefekszel) és még te oltasz ha "nem a szád ize szerint "reagálnak egyesek. Szetem egy nagy kurva fog válni belőled. Egyszerü megérzés. nem itélem el nem azt mondom. de egyszerüen nem vagy annyira idős hogy félj ! még egy 21 évesnek sem késő elvesziteni. te meg a világ problémáját csinálod belőle. Egyértelmü: ha kívánod csináld. A legmegfelelőbbel a környezetedben! ha ez a 2 srác akkor go. Nincs mese te is érzed nem?Am gratula a 2 srácnak:d Csak nehogy bisexek leygenek ha igy kezdi kelsőre
2008. jún. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
én 19 éves vagyok 2 éve férjnél. 6 éve vagyunk eggyüt. ő volt nekem az első. és neki is én. szerintem ez a normális. elég baj hogy elfajult ennyire a mai világ hogy már a mai lányok többsége 2 vagy több pasival akarnak dugni. tényleg nagy ribanc vagy !akkor is ha nermcsinálod meg mert ez a gondolat megfordult a fejedben.
2008. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
8%

ne 2 vel !4 EL CSINÁLD!


EGYIK A SZÁDBAN


MÁSIK A PINÁDBAN


A HARMADIK A SEGGJUKADBAN


ANEGYEDIKET MEG KIVERED A KEZEDEL.


HÁT NEM JO?

AMUGY IGEN TE TÉNYLEG EGY NAGY KURVA VAGY!

2008. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
hadjátok már abba ezt a KURVázást!!!!!! ugy látszik hogy nagyon okosak akarnátok lenni de a picsába sem mehettek ilyen aggyal!!!! gondolkodjatok már el magatokon...basszus most mi van abba??? ha o megakarja tenni tegye meg,és csak azért kérdezte meg hogy tudjon más ember véleményérol is,de sajnos nem sok norma ember van ezen a foldon....nagyon nagy kár..!!!!! Kérdezo:::: halgass a szivedre,és a vágyaidra...amit akarsz tedd meg....sztem már meg tetted mert ezt a kérdést már elég régen tetetd fel..
2008. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
++++++++ mindenkinek csak 1 élete van....amit nagyon jol kikel használni...!!!!!! :)
2008. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
Én úgy gondolom,hogy ha ez neki nem jelentene problémát,mint írta is,akkor ámen. Szerintem semmi probléma nincs azzal,hogy ilyen vágyai vannak,és hogy megkérdezi mások véleményét erről,ettől még nem lesz k*rva, csak izgatja a fantáziáját már a dolog,amit meg is értek,hiszen már felnőtt érett nő. A másik dolog amit viszont nem értek(és nyugodtan le lehet majd pontozni),hogy itt valahogy mindenki azt írja,hogy szerelemből veszítsük el,meg hogy legyen különleges. Ennyi embernek sikerült tökéletesre az első? Mert nem hinném. És abszolut az törvényszerű,hogy ha most így probálná ki a szexet,akkor utána egy kiégett nő lenne belőle, lehet ezek után is teljesen társadalmilag elfogadott kapcsolata. Mindenki volt fiatal, és szerintem nem csak ennek a lánynak voltak/vannak ilyen vágyai.
2008. aug. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

SZTEM IS TEDD MEG NYUGODTAN LEGALÁBB LESZ EGY K*VA JÓ ÉLMÉNYETEK ÉS ÍGY MÉGJOBBAN ELMÉLYÜÜL A BARÁTSÁG,MEG ELŐTTÜK SZTEMM NINCSENEK IS GÁTLÁSAID HA VMI ELROMTASZ VAGY ŐK ELRONTANMAK VALAMIT AKOR NINCS SEMMIT GOND.

SZVAL SZTEM CSINÁLD....................EGYSZER ÚGY IS ELKELL VESZTENI:p

2008. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Sztem ne törődj a többiekkel, ez tök jó ötlet. Így legalább nem lesz stresszes az első alkalom, mindent meg tudtok beszélni stb, és amikor eljön az idő, hogy tényleg szerelmes leszel vkibe, már simán fog menni minden és nem előtte kell majd bénáznod. Am meg egyáltalán nem lennél tőle qrva, mert meg sem tudná senki. Vágjatok bele nyugodtan!:D
2009. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!