Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeintetek gáz ez? A lány...

Szeintetek gáz ez? A lány anyja mit fog reagálni? 20 (F) évesen 14 (L) évessel járni, és szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Kifejtem bővebben, mert így elsőre nem szeretném hogy ítélkezzetek. azzal kezdeném, hogy mindkettőjükre testvérként tekintek.

A lány (14 éves), a fiú (20). Gyerekkoruk óta ismerik egymást, az utóbbi időben észrevettem a lányom hogy furcsán viselkedik-ábrándozik, stb...

Nagynehezen kiszedtem belőle, és már 1 éve randizgatnak a sráccal. És pár napja volt köztük komolyabb is. Pettingeltek, megpróbáltak szexuális kapcsolatot létesíteni, de a lány még szűz és nem sikerült a behatolás így nem is próbálkoztak tovább. Azt mondta kicsit fájt neki-pedig fel volt izgulva. Egyszer megpróbálták, és amint kicsi jelét látta a srác hogy nem megy, abbahagyta. Én nagyon jól ismerem őket összeíllenének, csak a korkülömbség :S

14 és 20 közt büntetik nem?

elvileg fiatalkorú megrontásárol beszélünk-nem? (mellesleg a csajszi kezdeményezett, nemtudom számít e)


2012. febr. 27. 12:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A szüleinek lehet gratulálni, ha csak azért hagyták államiban mert lány lett és nem fiú.
2012. febr. 27. 17:05
 12/14 anonim ***** válasza:
na már értem,mondtam én hogy nagyrészt a szülők a hibásak,így nem csodálom,hogy a kislány a párkapcsolatba menekül..
2012. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10-es: olyan értelemben értettem, hogy azt csinál,amit akar, hogy nem számít megrontásnak, nem üldözi a törvény, stb., ha valakivel szexuális kapcsolatot létesít.

Hogy egészséges-e, az más kérdés.

2012. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat.

Megtudtam, amit szerettem volna.

2012. febr. 27. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!