Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeintetek gáz ez? A lány...

Szeintetek gáz ez? A lány anyja mit fog reagálni? 20 (F) évesen 14 (L) évessel járni, és szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Kifejtem bővebben, mert így elsőre nem szeretném hogy ítélkezzetek. azzal kezdeném, hogy mindkettőjükre testvérként tekintek.

A lány (14 éves), a fiú (20). Gyerekkoruk óta ismerik egymást, az utóbbi időben észrevettem a lányom hogy furcsán viselkedik-ábrándozik, stb...

Nagynehezen kiszedtem belőle, és már 1 éve randizgatnak a sráccal. És pár napja volt köztük komolyabb is. Pettingeltek, megpróbáltak szexuális kapcsolatot létesíteni, de a lány még szűz és nem sikerült a behatolás így nem is próbálkoztak tovább. Azt mondta kicsit fájt neki-pedig fel volt izgulva. Egyszer megpróbálták, és amint kicsi jelét látta a srác hogy nem megy, abbahagyta. Én nagyon jól ismerem őket összeíllenének, csak a korkülömbség :S

14 és 20 közt büntetik nem?

elvileg fiatalkorú megrontásárol beszélünk-nem? (mellesleg a csajszi kezdeményezett, nemtudom számít e)


2012. febr. 27. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Itt nem a korkülönbség a baj hanem ,hogy a lány csak 14.

És bizony könnyen megeshet ,hogy a srácnak ebböl baja lehet.

2012. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne a korkülönbség baj, ha 20 éves lányról és 26 éves férfiról beszélnénk. De így igenis gond.

Mellesleg a lánykak sem tenne jót, ha rögtön az első pasijával lefeküdne. Pláne ilyen fiatalon. Fel sem tudja még fogni a nemiséget. A 20 éves meg nem hiszem el, hogy szerelmes lenne, csak a friss szűzp.ncira hajt.

2012. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak 100%-ig igaza van, ugyanezen a véleményen vagyok én is
2012. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nem biztos,hogy csak arra hajt.Bár fura,20évest nem tudok elképzelni egy KISlánnyal..Én kiakadnék ha az anyja lennék a lánynak az biztos.
2012. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, esetleg linket tud-e valaki az idei törvényről?

14 éves kor felett elvileg létesíthet szexuális kapcsolatot, de az hogy a srác 18 feletti nem tudom nem- e számít fiatalkorú megrontásának???

2012. febr. 27. 12:28
 6/14 anonim ***** válasza:
18 év feletti srác min.16 éves csajjal csinálhatja
2012. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dottorre ***** válasza:

Nem vagyok jogi szakember, de úgy tudom, hogy 14 fölött már csak 9 év korkülönbségtől lehet pedofiliáról beszélni. 14 alatt minden esetben.

Erkölcsileg pedig, ha a 20 éves srác tényleg szereti (márpedig ha egy évet várt rá, akkor szereti), akkor nincs miről beszélni. Nekem ezzel nincs problémám emberként. Szülőként persze valószínűleg nagyon elverném a gyerekem 20éves udvarlóját, de ez már más tészta.

2012. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lányom lenne biztos ellenezném, tűzzel vassal, drótkerítéssel, erényövvel, ami csak a kezembe akadna.
2012. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

14 év felett jogilag azt csinál, amit akar.

Nem büntethető.



[link]

2012. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért egy 14 éves nem azt csinál amit akar,álljon meg a menet,egy 14 éves még fiatalkorú,de büntetés végrehajtásnál kiskorúnak tekintik.Egy 18 év alatti személy bizony semmit olyat nem csinálhat amit a (gyámja),szülei nem engednek meg,ugyanis ők tartoznak érte felelőséggel.De ebben a kérdésben nem is az a lényeg szexelhet-e,egy 14 éves még kislány,már eleve baj ha a szexszel van elfoglalva,de az hogy egy 20 éves fiatal "felnőtt" srác egy 14 évessel jár meg szexelni akar az nagyon beteges,lehet,hogy manapság a 14 évesek nagy része úgy néz ki,mint egy 20 éves mert idióta módon sminkelnek állandóan,úgy öltöznek stb. de akkor is egy gyerekről van szó.Ebben a korban sok ez a korkülönbség,de megjegyzem a srác agyilag valószínűleg a kislány szintjén lehet, az tény,hogy a kislányok naivak,és könnyen rávehetők mindenre,de akkor is gáz,hogy nem a saját korosztályában keresgél.

A csaj kezdeményezett?? csak gratulálni tudok a szüleinek...

2012. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!