Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen gyakran "kell" nőgyógyá...

Milyen gyakran "kell" nőgyógyászhoz járni? Most nem rég vesztettem el a szüzességem, el kéne menni? . Vagy csak akkor, ha probléma van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, el kéne. Onnantól kezdve ajánlatos egy évben legalább egyszer elmenni, mikor legelőször megjön a menstruáció.
2011. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Így van, ahogy az első válaszoló írta. Ha a szexhez érett vagy, ahhoz legyél érett, hogy nőgyógyászhoz menj.
2011. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Évente rákszűrés,ha esetleg fogamzásgátlót akarnál szedni,akkor háromhavonta kell menni.
2011. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 napietus ***** válasza:
39%
első kettő jól írta. a fogamzásgátlót, ha egyszer felírta a szakorvos, akkor amíg azt szeded, addig felírhatja a háziorvos is. csak először kell szakorvosnak felírnia.
2011. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Igen, ez tény, hogy az első menstruáció után évenként ajánlott.


de..


nekem 12 évesen volt az első menstruációm. Egy 12 éves lány még nem készült fel arra, hogy nődokihoz menjen. 15 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem, de még most sem voltam nőgyógyásznál. Szerintem az is elég ha évenként egy hasi ultrahangot elvégeznek, hogy minden rendben van-e. De 16 fölött már mindenképpen évente az orvosi rákszűrés plusz egyéb vizsgálatok.


16/l

2011. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 napietus ***** válasza:
14%
utolsó, a rák nem válogat ám, és 30 alatt általában végzetesek a nőgyógyászati rákok, ha nincsenek időben fülöncsípve. amúgy gyermeknőgyógyászat is van a világon...és nem, a hasi ultrahang nem elég. ami azon látszik, az már rég rossz.
2011. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 napietus ***** válasza:
15%
ja, meg ha dugni elég felnőtt vagy 15 évesen, akkor nőgyógyászhoz elmenni is, szvsz...
2011. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a rák nem válogat. De más megoldás is van rákszűrésre. nem csak az ultrahang meg a nőgyógyászati vizsgálat. Ilyen téren van tapasztalatom, mert nagyon "rákparás" vagyok.


Utolsó. Ez 2 külön dolog. Én elfogadom a véleményed, bár szebben is kinyilváníthattad volna..

2011. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 napietus ***** válasza:
14%

nem tudom, mi az a más megoldás, anélkül, hogy kenetet vennének. meg miért félsz a nőgyógyásztól? nem fáj, nem olyan, mint a fogorvos. ha ügyes, alig érzel valamit.


a stílusért bocs, csak ellentmondást érzek aban, hogy ha valaki a szexhez elég érettnek hiszi magát, közben meg még a nődokihoz sem mer elmenni. és kiakaszt kisit ez a dolog, mert butaság. az emberi butaság meg azon kevés dolgok egyike, amik dühíteni tudnak. illetve azt hiszem, ez az egy ilyen dolog van...

2011. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
júliusban töltöm a 16-ot. Akkor én is elmegyek mindenképpen. Eddig nem gondoltam azt hogy szükségem lett volna rá. De már itt az ideje ennek is.
2011. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!