Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ez, nem vagyok még...

Miért van ez, nem vagyok még kész rá?

Figyelt kérdés
1,5 éve húzzuk ezt a dolgot egy fiúval. Egyszer együtt vagyunk egyszer nem, volt hogy ez a 1,5 éve alatt neki is volt barátnője és nekem is barátom, de a végén mégis egymás mellett kötöttünk ki. Azt nem merem mondani, hogy szeretem, mert igazából nem vagyok benne biztos csak nem tudunk meglenni egymás nélkül. Mikor először lefeküdtünk egymással(nekem első volt neki nem) nem bírtuk végig csinálni, mert úgy éreztem szétszakadok úgy fájt, de előtte izgatott az ujjával és a szájával is. Én ezt már akkor is és most is undorítónak tartom....nem is értem miért engedtem. Látta rajtam, hogy kicsit félénken állok hozzá a dolgokhoz és mivel nekem ez volt az első és megpróbált segíteni megfogta a kezem és oda akarta húzni a farkához de én elrántottam. Nem tudom miért, nem mertem. Később nyalogatta a mellem, de közbe olyan kínosan éreztem magam hogy úgy volt leütöm. Mondtam neki hogy hagyjuk abba nekem nem megy. utálok visszagondolni erre az estére, mert kellemetlen volt nekem. Ő az óta is mondja, hogy próbáljuk meg még egyszer, de nekem nem megy. Pedig itthon szinte minden nap van csikló orgazmusom és nagyon élvezem.
2012. febr. 16. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek szerint még nem. várd ki a megfelelő alkalmat
2012. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen azt sem tudod szereted-e őt. Akkor miért akarsz lefeküdni vele? Nem kell erőltetni szerintem, majd ha lesz olyan akit szeretsz és megbízol benne, akkor ezek a dolgok majd természetesen fognak jönni.
2012. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de megbízok benne és imádok vele lenni, csak valamiért félek ettől a kapcsolattól :S
2012. febr. 16. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Bizd rá magad

Ha szeret,vigyázni fog rád,és óvatosancsinálja:)

Nekem nemfájt annyira,én 15 éves voltam mikor elvesztettem ,de nagyonvigyzottrám:)

csak bizd rá magad,egyszer ugyis tul kell esned rajta! :)

16/L

2012. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja és utóirat: csak a csókkal foglalkozz közben!!:)

a barátod majd alul végzi a dolgát!:)

nekemis eztmondta a barátom hogy csak a csókkal foglalkozzak :)

Sok sikert.

Am utolso voltam.

:)

2012. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vannak olyan típusú lányok akik nem nagyon bírják az orális dolgokat, és te szerintem ezek a lányok közé tartozol. És ha nem nagyon engeded neki magadat, akkor szerintem nem bízol benne maximálisan. Az meg természetes hogy magaddal sikerül a dolog mivel hogy rajtad kívül senki nem tudja hogy neked mi a jó IGAZÁN. Szerintem nem az a baj hogy nem vagy kész rá hanem az, hogy nem a megfelelő alannyal csinálod. És ha nem vagytok szerelmesek, akkor nem esik olyan jól a szex.:)
2012. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)) utolsó válaszoló szerintem igazad van, mert tényleg nem bírom az ilyen dolgokat...:S
2012. febr. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!