Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy közel 16 éves lány testile...

Egy közel 16 éves lány testileg kész rá hogy elveszítse?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Testileg igen, de lelkileg nem, és az utóbbi a fontosabb.
2009. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Testileg valószínű, lehet, hogy lelkileg is, de sajnos elég ritka. Persze emellett is el lehet veszíteni, teszi ezt naponta rengeteg fiatal Magyarországon......................
2009. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
70%
Lelkileg még nincs felkészülve.
2009. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

miért pont Magyarországon. azt hiszem még mindig elég jól állunk statisztikailag, hiszen pl Angliában már 13 évesek élnek nemi életet. ott télleg hobbit csinálnak a szexből a tizenévesek.

ráadásul a társadalmi változások erre is hatnak, hiszen alig 100 éves már 14 évesen házasodtak az emberek. mondjuk nem baj, hogy ez kitolódott, csak nem mindig volt furcsa, hogy ilyen korban már szexuálisan aktív egy gyerek.

szóval igen, testileg kész egy 16 éves lány, és ha megtalálta azt, akinek oda akarja adni, akkor szerintem lelkileg is.

2009. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Ez buta kérdés... szerintem túl nagy ügyet csinálnak ebből. utána meg fűvel fával összefekszik majd... úgyse azzal leszel örökre akivel először lefekszel.
2009. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

én alig múltam 17 mikor elvesztettem, és ma is azzal vagyok akinek odaadtam, most 23 vagyok, csak az előzőnek..

16 voltam mikor megismekedtünk, testileg kész voltam rá az biztos, azonban a kapcsolatban igen is sokat számított, hogy nem akart a pérom gyorsan ledönteni, türelmes volt, hanem bírt hónapokat várni, mire én is odáig jutottam, és azt mindig látta rajtam, hogy meddig jó nekem is, nem kell mindjárt az első alkalommal be is dugni... és mindig fokozatosan közeledett a párom, mindig egyre tovább jutottunk, így nekem se nem fájt, se nem vérzett...

Örülök hogy neki adtam magam :-)

2009. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Testileg érett. Lelkileg teljesen emberfüggő. Az biztos, h nem egy 1 éjszakás kaland alatt ajánlatos elveszíteni. Az a legjobb, ha egy komoly kapcsolatban, a szerelmeddel veszti el. Mindkettőtöknek örök emlék marad

:)

2009. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen vesztettem el a szüzességem, és rá kellett jönnöm, hogy nagyon korai volt és nagyon megbántam. Éretlen voltam lelkileg, miközben testileg 21-22-nek néztek... Oly annyira ért "trauma", hogy évekre megutáltam a szexet és rengeteg sírtam, egyáltalán nem tudtam élvezni. Az orgazmusig is csak most 22 évesen jutottam el... (pedig a mostani barátommal 4 évig próbálkoztunk és csak most sikerült)
2009. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha menstruál, akkor igen.


(A lelki valóban szinte fontosabb, és teljesen egyénfüggő szerintem is, dehát nem ezt kérdezte a Kérdező!)

2009. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
55%
Én is 16 éves voltam,mikor elvesztettem a szüzességem a párommal. Akkor 8 hónapja voltunk együtt.Azóta is szeretjük egymást, és minden szép és jó ! nyáron leszünk együtt 4 éve ! De ami biztos, az az ,hogy megfelelő partner kell ehhez !
2009. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!