Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikortól értett eléggé rá egy...

Mikortól értett eléggé rá egy lány, hogy elveszítse a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ezt nem csak lelki felkészültségre éretem... mert szerintem az sosem lehet 100%-os!
2007. jan. 15. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem erre nincs egy konkrét szám.
2007. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha már tisztában van a kockázatokkal, ha meg tudja ítélni a kapcsolatát azzal a pasival, akivel ezt meg akarja tenni, ha elég megfontolt ahhoz, hogy a védekezésről is gondoskodjon, ha elég okos, ahhoz, hogy lássa, még egy ilyen alkalom nem lesz és nem érdemes egy kocsi hátsó ülésén elhamarkodva túl lenni az egészen... és még sorolhatnám...
2007. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Egy biztos, utólag rájössz, ha korai volt. Mellesleg fölösleges siettetni, mert az elsőt fizikailag még úgysem fogod élvezni, legalábbis orgazmusod bizti nem lesz.Szerintem várd meg amíg őrült szerelmes nem leszel,akkor legalább a lelkednek jól fog esni.Ja, még valami: nekem egyszer azt mondták, csak azzal a fiúval feküdj le, akiben maximálisan megbízol, mert ugye bármikor teherbe eshetsz, és akkor jó, ha az illető melletted áll, és segít, ha baj van.Hát...van benne valami megfontolandó...szerintem.Meg ha nem ismer, nem is tud neked örömet okozni.
2007. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Mikor o mar keszen all ra!
2007. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénileg változó.Amikor úgy érzed készen álsz rá.De ezt nem szabad elkapkodni.Az első alkalom az egész életedben kísérni vagy éppen kísérteni fog.Szóval lehet remek és lehet katasztrofálisan rossz.Alényeg hogy jól válaszd meg a partnered(az csak jót tehet ha szerelmesek vagytok egymásba).Ja még valami.Szerintem a kérdésed amúgy a korra vonatkozott:ez nem korhoz kötött,de ezt nem szabad elkapkodni.
2007. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nem azon gondolkozik, hogy vajon érett e rá, hanem azon hogy milyen jó lenne már valkivel szeretkezni egyet;)
2007. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
16 vagy több! Annál fiatalabban CSAK HISZED hogy kész vagy rá
2011. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
majd ha megtanulsz helyesen írni ;) amúgy nem korfüggő :) 17/F
2011. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem korfüggő a dolog.
2014. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!