Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Eszébe jutna egy pasinak egy...

Eszébe jutna egy pasinak egy szűz lányt kihasználni?

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok, és elég bizalmatlan a pasikkal szemben, mert volt egy nagy csalódásom.

Sokféle véleményt hallottam már. Azt is, hogy a pasik nem szeretnek szűz lánnyal lenni, mert vigyázni kell mindennel, meg azt is, hogy pont azért jó, mert sokkal "hálásabb" lesz a lány. Tudom ez személyfüggő dolog.

Most járok egy pasival, aki mióta megtudta h szűz vagyok még jobban szeretne velem lenni. Azt mondja, hogy ez izgató. Nem tudom, hogy hihetek-e neki, tényleg lehet, hogy így gondolja, vagy pedig csak ki akar használni?


2011. nov. 22. 21:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Várasd hónapokig, aztán majd ha kidob a p.csába, akkor sírjál, hogy elhagyott. Nem lehet örökké arra hivatkozni, hogy biztos csak meg akar dugni. Ha pedig ilyenekkel jössz össze, akkor meg is érdemled.
2011. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
41%
én is csatlakozom az előttem szólóhoz.még csak annyit ha még is váratni fogod egy hónapnál ne várasd tovább nert igy is ugy is elhagy
2011. nov. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha elhagyja akkor hű, de nagyon szerette. Aki nem tart ki a párja mellett az el is mehet a francba. Kérdező, ha a párod erőlteti akkor egyértelmű mit akar! Most, hogy tudja nyomulni fog. Ha rendes komoly srác akkor nem nyomul ezután se!! Az első barátnőm szűz volt és nem mondtam neki egy szóval se, hogy feküdjünk le, meg hogy izgató. Sőt ő jött azzal, hogy kíván. Egy rendes srác nem erőlteti a dolgot ezt jegyezd meg. A párodnak ez meg izgató dolog, tehát...... Ha még mindig nem érted akkor bújj összevele és megtudod mi lesz.
2011. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Ha elhagyja akkor hű, de nagyon szerette. Aki nem tart ki a párja mellett az el is mehet a francba. Kérdező, ha a párod erőlteti akkor egyértelmű mit akar! Most, hogy tudja nyomulni fog. Ha rendes komoly srác akkor nem nyomul ezután se!! Az első barátnőm szűz volt és nem mondtam neki egy szóval se, hogy feküdjünk le, meg hogy izgató. Sőt ő jött azzal, hogy kíván. Egy rendes srác nem erőlteti a dolgot ezt jegyezd meg. A párodnak ez meg izgató dolog, tehát...... Ha még mindig nem érted akkor bújj összevele és megtudod mi lesz."


Persze, egy rendes srác tényleg nem erőlteti, utána meg csodálkozik, hogy nincs nője. Én megint azt mondom, ha szeretné, akkor kötélnek állna. Ugye ha nyomul az ember, akkor egy szexmániás tahó, aki csak b.szni akar. Ha nem nyomul, akkor nem tartja vonzónak a csajt. Megint csak a "ha van rajta sapka, akkor az a baj, ha nincs rajta, akkor az a baj". Akibe csak egy kis tesztoszteron is szorult, nem fog rád hónapokig várni hidd el. És ha megdug és utána otthagy, akkor mi lesz? Neked is jó volt, hiszen lefeküdtél vele.

2011. nov. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Te ma 01:26 én már unlak téged. Miből gondolod, hogy nincs nőjük az olyanoknak? Sőt igen is van! Szerintem neked nincs, mert olyan felfogással mint neked az olyanoknak rövd távig biztos van, de hosszú távra........... Nincs igazad egyáltalán.
2011. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!