Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Eszébe jutna egy pasinak egy...

Eszébe jutna egy pasinak egy szűz lányt kihasználni?

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok, és elég bizalmatlan a pasikkal szemben, mert volt egy nagy csalódásom.

Sokféle véleményt hallottam már. Azt is, hogy a pasik nem szeretnek szűz lánnyal lenni, mert vigyázni kell mindennel, meg azt is, hogy pont azért jó, mert sokkal "hálásabb" lesz a lány. Tudom ez személyfüggő dolog.

Most járok egy pasival, aki mióta megtudta h szűz vagyok még jobban szeretne velem lenni. Azt mondja, hogy ez izgató. Nem tudom, hogy hihetek-e neki, tényleg lehet, hogy így gondolja, vagy pedig csak ki akar használni?


2011. nov. 22. 21:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg izgató! Lehet hogy ő szűz és ezért örült neki, és lehet, az is hogy tényleg csak ki akar használni, ezt neked kell tudnod mert nem mi ismerjük.
2011. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt most honnan tudjuk?:) legyetek együtt, ismerjétek meg egymást, csak le fog neked jönni, hogy azért van-e veled, mert szeret, vagy más miatt.
2011. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ő nem szűz már az tuti, de folyton csak erről beszél, ezért merült fel bennem a gyanú
2011. nov. 22. 21:05
 4/25 anonim ***** válasza:
én minden második hónapban ezt csinálom!!!
2011. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
mit?
2011. nov. 22. 21:06
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
Izgató??? Ez bolond-.- Igen egyesek kihasználják. Tudod szűzoltásra jelentkezem. Biztos, hogy most már arra törekszik, hogy ő vegye el a szüzességed. Persze nem minden pasi használja ki, de ez az "izgató"XD Szerintem szűzoltóra leltél mostXD
2011. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Azért beszél róla folyton amiért mondtam:) Elakarja venni! A kis CasanovaXD
2011. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

1-2 hónap míg magamba bolondítom.

aztán elérem, h leszopjon utána pedig megdugom.


aztán kalap kabát és viszlát.

2011. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
és ha két hónapnál tovább nem megyek bele, akkor dobna? csak h mennyit várjak h kiderüljön h mit akar :D
2011. nov. 22. 21:12
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

XD

Várhat akár fél évig is csak szerintem már tűkön ülXD Úgy is hülyíteni fog, hogy megtedd. Nem fog leszállni erről a témáról. Szerintem ezt bebuktad vele:) De hogy ne lebeszéljelek róla ezért azt mondom, hogy tedd azt amit jónak látsz. Csak hagyd kihasználni magad!

2011. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!