Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Eszébe jutna egy pasinak egy...

Eszébe jutna egy pasinak egy szűz lányt kihasználni?

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok, és elég bizalmatlan a pasikkal szemben, mert volt egy nagy csalódásom.

Sokféle véleményt hallottam már. Azt is, hogy a pasik nem szeretnek szűz lánnyal lenni, mert vigyázni kell mindennel, meg azt is, hogy pont azért jó, mert sokkal "hálásabb" lesz a lány. Tudom ez személyfüggő dolog.

Most járok egy pasival, aki mióta megtudta h szűz vagyok még jobban szeretne velem lenni. Azt mondja, hogy ez izgató. Nem tudom, hogy hihetek-e neki, tényleg lehet, hogy így gondolja, vagy pedig csak ki akar használni?


2011. nov. 22. 21:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

ne* hagyd kihasználni magad

kimaradt a nem:) ne hogy megvezesselek:)

2011. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
akkor lehet inkább el kéne érnem valahogy, hogy ne érezze magát annyira nyeregben, csak nem tudom, hogy hogy :S
2011. nov. 22. 21:28
 13/25 anonim ***** válasza:
Én sem tudom mit fogsz csinálni, de most okosnak kell lenned. Nem akarok rosszat mondani a srácról mivel nem ismerem, de ez az "izgató" szöveg plafonXD Ilyet mondani? Hát véleményem szerint ez egy lebuktató, de tényleg nem akarok beleszólni.
2011. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tuti,hogy ki akar használni,csak lehet tényleg jobban izgatja.:) Engem is jobban izgat egy szűz srác:D Mert,én is szűz vagyok. És nem tudom,olyan jó érzés lenne szerintem,ha szűzzel vagyok először. Most így gondolom:)

Nézd meg kiben bízol meg,ennyit tudok mondani.:)

2011. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
De a tied kölcsönös lenne:D A kérdezőnek viszont nem. A srác nem szűz. Őt már nem az izgatja, hogy szintén szűz legyen mint saját maga. Ez lényeges különbség.
2011. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%

Nah nekem is mondta már egy srác, hogy izgató, hogy szűz vagyok, ezzel tönkre vágta a 3 hónap együtt töltött időt...

Kül kb én azt javasolom, hogy várasd és idővel kiderül..

Én dobtam nagyon gyorsan, utána meg kiderült, hogy igazam volt.. :P :P

19L

2011. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:49 -es vagyok.

Nekem nem az a főlényeg,hogy szűz legyen a srác amúgy .. :D:|

ez legyen a legutolsó.. csak mondtam,hogy nekem ez jó érzés lenne.

2011. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
és szerintetek milyen jelek azok, amik arról árulkodnának h nem csak kihasználni akar? az oké, hogy ha várna az egy jel lenne, de ezen kívül még valami? sajnos nagyon nem értek ehhez :(
2011. nov. 22. 22:11
 19/25 anonim ***** válasza:
41%
szerintem tök mindegy mit mondunk neked, te úgyi akarod ezt a pasit és befogod kapni a csalit, csak idő kérdése és megdönget az a pedofil állat
2011. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

de bunkó vagy utolsó!

csajszi,te ismered ..az én "elsőm" akivel csak petting volt,na ő egy k.csög volt szerintem.(Örülök,hogy nem feküdtünk le)

Nyúlkálni akart a puncimhoz,mikor megmondtam,hogy ne ..(2 hét járás után kb) 15 éves voltam. Amikor aludtam mellette (azt is erőltette !!),benyúlt.Megtudtam,olyan rossz érzés volt..:( nem is fájt se semmi ugye,mert aludtam,de olyan rossz volt,mikor elmesélte egy idő után..

De,amúgy rendes volt velem..csak ezek a dolgai.

Én megértettem,hogy ő megszokta a szexet,de ha "azt" akarja,akkor ne egy 15 évessel kezdjen ki.Aki szűz.

És éreztem,hogy mennyire vonzza,hogy szűz vagyok..és valószínűleg eleinte is csak azért kellettem annyira neki.

Persze,erre utólag jöttem rá (Y)

De,mindegy ez a múlté.

Szerintem hallgass a megérzéseidre. Ne legyél eszetlen. (Pl.fiú: igénylem a szexet,mikor fekszünk le? ez k.csög szerintem,ilyenkor ne menj bele vagy fiú: na nem fog fájni) és csak akkor menj bele,ha késznek érzed magad !

Többet nem tudok mondani :(

Sok sikert !


16/L

2011. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!