Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van valaki aki házasságig...

Van valaki aki házasságig szűz akar maradni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 17:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

öö én nem..

miért te igen?

2011. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
ööö aha:) miért neked talán megse fordult a fejedben?
2011. nov. 22. 17:25
 3/28 anonim ***** válasza:
vannak ilyen emberek
2011. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
én erről már lemaradtam. de szerintem ez hülyeség. a szex az jó és nem bűnös dolog és abban is passzolnotok kell, mi van ha kiderül, hogy nagyon nem jó vele?
2011. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Panda Péter ***** válasza:

erről már én is lecsúsztam :D

egyébként egyetértek az előttem szólóval, egy pár legyen tisztában azzal, hogy összeillenek-e az ágyban, mielőtt összekötik az életüket.

2011. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%

én igen.

eddig jól haladok egyetlen 1 barátnő és egyetlen 1 lány barát.

nem szeretnék, de tudom...pontosan tudom, hogy majd csak ha megállapodok 4-5 év múlva csak akkor fogok tudni végre együtt lenni nővel.

ez van, de már belenyugodtam....próbálom úgy felfogni, hogy ez 1 kicsit megkülönböztet a többi kis agyba főbe baszó kis majmoktól.

20F

2011. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

* javiiitok.

tehát egyetlen 1 barátnőm, és egyetlen egy lány barátom sem volt még.

2011. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem akarnék, de valami azt súgja, hogy szűz maradok addig, vagy még tovább is akár.
2011. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem mondom h egyik jó a másik,mind2nek van hátránya előnye,de én szeretne huzni a dolgokat és szeretek gátakat huzni=) az utolsonak---> nem az fontos h hány éves kortól hanem hogy hány éves korodig =) szerintem semmit se kell elsietni ittt az egész élett előttünk:)
2011. nov. 22. 18:22
 10/28 Panda Péter ***** válasza:
67%

"ez 1 kicsit megkülönböztet a többi kis agyba főbe baszó kis majmoktól"

ez általánosítás, és látatlanban is sértő mindenki felé. semmivel sem vagy jobb egy "agyba főbe baszó kis majomtól" ha ezt hiszed magadról és így gondolkozol.

2011. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!