Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van valaki aki házasságig...

Van valaki aki házasságig szűz akar maradni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 17:22
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
hm...ez is egy hozzáállás,de figyelj mind másak vagyunk,remélem nem üt agyon ha igen igy jártam,de biztos nem az lesz az első gondolatom,h óó basszus szűz vagyok xD
2011. nov. 23. 11:08
 22/28 anonim ***** válasza:

Én is így gondolkodom,hogy csak a férjemnek fogom odaadni magam ,aki megbecsül és kitart mellettem.Viszont nálam a szex a behatolással egyenlő ,tehát ami azon kívül van az minden jöhet(persze kellő bizalom,ismeretség után,mikor már szinte biztos vagyok ,h ő az igazi lesz nekem.)Mire manapság az ember alkalmassá válik a házasságra(egzisztencia) manapság legalább 23éves kor.És azért az durva lenne ,hogy addig semmi ne legyen.Szal én így oldottam meg ezt a helyzetet,és a párom elfogadta.És mellesleg így az sincs,hogy nem tudom milyen lesz az ágyban,mert bizony voltak kisebb-nagyobb problémák e téren pl:nem volt elég szenvedélyes,romantikus amire én vágytam volna,tul hamar abbahagyta,nem viszonozta mikor én csináltam neki stb. de már sokat javult a helyzet.De ha nem javult volna nem mennék hozzá,mert ezek elég fontos dolgok.

22l

2011. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Igen, van; és nem csak akar, fog is.

(Meg kell jegyeznem, pont ilyen válaszokra számítottam, mint amik többségében vannak... :)

2011. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok

kedves kérdező, kérdezted:D, hogy meg se fordult a fejemben, az hogy az maradjak, hát nem igazán mivel a terveim között nem szerepel házasság, tehát értelmetlen lenne addig várnom :D

egyébként azért sem szeretném, még ha férjhez is mennék, mert úgy gondolom, hogy felesleges, ha valakit szeretsz, miért ne feküdhetnél le vele?

2011. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
67%
én az akartam.. de elbasztam:)
2011. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én szépnek tartom ezt a dolgot nagyon, és én is így gondoltam, de ha az ember szerelmes lesz és úgy érzi a párja tökéletes, akkor előbb utóbb ez bekövetkezik magától. Szerintem abszolút hülye szöveg az, hogy jó tudni hogy az ágyban összepasszoltok-e vagy sem. Ez baromság, ugyanis a szerelemben az a lényeg, hogy szeretitek egymást és meg tudjátok beszélni, hogy kinek mi a jó, ráadásul optimális esetben ha a két fél szereti egymást akkor az a lényeg neki, hogy elsősorban a másiknak legyen jó, ebből következik hogy mindkettőnek jó lesz. (Kivétel ha valamilyen szadista vagy ilyesmi beteg hajlamai vannak, de ez szerintem másban is megmutatkozik nem csak a szeretkezésben.) Lehet, hogy senki nem ért velem egyet, de szerintem ez így van...
2011. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
én teljesen egyetértek:)
2011. dec. 17. 08:45
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

11-23 11:38


Értem mire gondolsz, de ahogyan te csinálod, úgy már végképp csak egy szabály száraz betartása lelkület nélkül. Tudniillik hogy mindent lehet, csak a behatolást nem. Ennek így mi az értelme?


Lelked rajta, de én nem értem ezt. Ha én következetes lennék, akkor vagy mindent, vagy semmit. Mert ugye a fenti válaszolók leírták, miért maradnak szüzek. Amit te csinálsz, azzal csak fizikailag maradsz szűz.


Itt a lelkület kéne számítson. Ez nem arról szól, hogy lehet, meg nem lehet.

2011. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!