Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el anyumnak?

Hogyan mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
tehát arról lenne szó,hogy pár hete elvesztettem a szüzességem. a barátommal már 7 hónapja vagyok együtt. védekeztünk. a probléma az,hogy nem tudom hogy mondjam el anyumnak,de úgy gondolom,hogy fontos lenne,vagy nem is tudom.. ilyenkor menni kell nőgyógyászhoz? tudjátok.. hogy megnézze minden rendben van-e stb. .. és a méhnyakrák elleni védőoltás? lehet,hogy most hülyeségeket beszélek,akkor javítsatok ki és adjatok valami tanácsot,hogy hogyan mondjam el neki..:/ köszönöm előre is:) 16l
2011. nov. 21. 19:20
 1/8 WhiteLabel ***** válasza:
igen, menni kéne nőgyógyászhoz.
2011. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.) irány a nőgyógyász :)

2.) ha 7 hónapja vagy együtt a sráccal gondolom a szüleid már ismerik... ha eddig nem volt gondjuk a sráccal akkor szépen ülj le anyuddal négyszemközt, egy nyugodt pillanatban és mondd el neki hogy mennyire szereted a srácot, és hogy lefeküdtél vele de felelősség teljesen védekeztetek, szóval nincs gáz, és szeretnéd ha elmenne veled az orvoshoz... :) szerintem jól fog neki esni ha így megbeszéled vele a dolgot :)

2011. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)

az a helyzet,hogy most megkérdeztem tőle,hogy még mindig bizonytalan-e,hogy mikor aludhatok együtt a barátommal ( mert már ezen 'veszekszünk' pár hónapja.. ) és végeredményben a válasz annyi volt,hogy vegyük úgy,hogy nem tettem fel a kérdést, meg hogy ő nem akar ezen 'filózni'.. tehát számára ez tabu dolog.:/ most teljesen kétségbe vagyok esve,ha vele nem,akkor kivel tudnám megbeszélni (persze barátnőkön kívül? nővérem nem velünk él,fiatalabb nő rokonom meg nincs:S)és kivel mehetnék el a nőgyógyászhoz?:S

2011. nov. 21. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:

1 mi a bánatos francért kellene nőgyógyászhoz menni? Ha minden rendbe van nem fáj semmi, nem tapasztalsz semmi rendelleneset akkor minden rendben van. Amikor kihullik a tejfogad sem mész fogorvoshoz csak ha begyullad. Ez a természet rendje.


2 a méhnyakrák elleni védőoltást már elcseszted. Azt akkor kell amikor még szűz vagy. Úgy adja a legnagyobb védelmet.

Másrészt több védőoltás alakítja ki a védelmet és e közben nem lehet sexuális életet élni. Tehát most vagy kihagysz a fiúddal vagy nem kapsz védőoltást.


Amúgy ha a fiúd még csak veled volt életében először akkor olyan mintha még szűz lennél mert a fiúd nem lehet hordozó.


ha vele akarod leélni az életed akkor nem kell védőoltás...Ez a hűség előnye. de ha majd már nem szűz fiúkkal is akarsz dugni akkor lehet szükséged a védőoltásra. De azt javaslom, hogy majd ha ezzel a fiúddal szakítottál utána adasd be.


Amúgy anyukás azért nem szólt, mert nincs minek szólni, nem hanyagságból.

Amúgy az előző válaszolók valószínű hasonló tapasztaltak mint te.

2011. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

a helyzet az,hogy én nagyon parázós vagyok.. lehet,hogy emiatt,éehet h valami baj van,de kis késéssel az 1.,2. együttlét után megjött.. de,mint mondtam nagyon parázós vagyok.. sokszor kattogtam azon,hogy terhesség közben is lehet vérzés.. na meg volt 5 napig a menzim és elmúlt.. itt kimaradt egy nap,nem volt semmi. viszont erre egy nappal jött egy viszonylag erős,barna folyás. (itt megemlíteném,hogy nekem állandó fehér folyásom van) ez megvolt 3-4 napig és elmúlt.. ugye pont rákövetkező nap mentem a barátomhoz,mondtam,hogy most ne feküdjünk le,de mivel szeretem a fiút,meg jó pasi meg minden ezért hát megkívántam és mondtam hogy megujjazhat.. abból ugye baj nicsen.. na rá egy napra megint elkezdődött a barnás folyás,bár nem annyira erősen,mint előtte.. ez viszont csak 1-2 napig volt meg.. nem teljesen értem,hogy most mi az összefüggés a kettő közt,mármint az ujjazás és a barna folyás közt. tehát,hogy visszatérjek oda,ahonnan elindultam,ez a barna folyás lehetséges,hogy bajt jelent? bocsi,hogy hosszú lett.

2011. nov. 21. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:

A kommentjeidből kiindulva eléggé hiányos a tudásod, úgyhogy ártana anyukáddal beszélned a szexről. De ne azzal ronts rá, hogy már lefeküdtél a barátoddal, hanem, hogy szeretnél többet tudni a szexről, és jó lenne beszélgetni róla. Itt fölvetheted, hogy hogyan kell védekezni, mikor kell nőgyógyászhoz fordulni stb.

Amúgy ha elég érettnek érzed magad a szexre, akkor ahhoz is elég érettnek érezhetnéd magad, hogy egyedül elmenny egy nőgyógyászhoz.

2011. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*nem ártana anyukáddal beszélni

Bocs.

2011. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mindenképp beszéld meg ezt a dolgot anyuddal..
2012. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!