Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el anyumnak...

Hogyan mondjam el anyumnak hogy mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok parom 19, majdnem egy eve vagyunk egyutt de meg nem mondtm el anyumnak hogy mar nem vagyok szuz. azt hiszem mar eppen itt van az ideje hogy o is tudjon rola. de hogy modnjam el hogy ne veszekedjen vagy szidjon le?
2009. jún. 10. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ha akar, akkor így is, úgy is leszid, bárhogyan is mondod el, attól függ, hogy miképpen áll hozzá a dolgokhoz.

De miért akarod elmondani neki?

Ha nem "hülye", akkor úgyis tudja, h azért 1 év után már valószínű, h lefeküdtetek

2009. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már rég tudja anyud. Nyugi.
2009. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ennyire nem lehet megbízni egy szülőben? Majd ha gyerekem lesz, biztosan úgy fogom nevelni, hogy bízzon bennem. Itt nem tiltani kell az ilyen dolgoktól, hanem felvilágosítani, és akkor nem történhet probléma. Minél jobban tiltanak valamit, annál jobban érdekli a fiatalokat, pszichológia.


22/L

2009. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
74%
figyelj nyugodj meg nem kell mindenröl tudni anyucinak =)
2009. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Biztos lehetsz benne, hogy tudja. És szerintem külön jól fog esni, ha érzi, hogy bízol benne és meg is mondod.
2009. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
73%

Szerintem már rég tudja, egy anya észreveszi az ilyet a gyerekén. Nekem is rájött pedig nem mondtam el, és más se.

Én nem feszegetném a témát, ha rákérdez akkor megmondhatod neki, de én nem állnék csak úgy elé h anya nem vok szűz.De ha te nagyon el akarod mondani akkor hajrá.

2009. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Legfőképp szájjal érdemes megmondani valamit. :)

Ez sem kivétel. Amúgy meg a következőt mond: Anya, már nem vagyok szűz.

Lehet, hogy elsőre kicsit bonyolult, de ha kicsit gyakorolod, menni fog.

2009. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, anyukám mélyen vallásos, és mikor először akartam aludni a barátomnál, teljesen kétségbe voltam esve, hogy mi lesz, ha nem fog elengedni, pedig már 17 voltam. De elengedett szó nélkül, aztán, mikor hazajöttem, azzal fogadott nagy vigyorogva, hogy "na, milyen volt az éjszaka?" Úgyhogy ne aggódj :)
2009. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyád már réges régen tudja, szóval ne strapáld magadat. Ő is volt fiatal, és ha netán nem is 15 évesen vesztette el, de tuti, hogy ő sem várt velem fél évnél tovább, még annyit sem.
2009. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"anyu! már nem vagyok szűz.."

biztos nem akad ki :)

2009. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!