Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Túl van reagálva ez a szüzessé...

Túl van reagálva ez a szüzesség elvesztése téma, nem?

Figyelt kérdés

Én most fogom elveszíteni(lány vagyok) és nem szerelemből csak testi vonzalomból és nem érzem magam ettől kevesebbnek vagy többnek, de kíváncsi vagyok, hogy ezt miért ellenzik olyan sokan. Nem igazán befolyásolnak a válaszok csak érdekelnek.


Köszönöm a normálisabb válaszokat!

[L/18]


2011. nov. 9. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Túl ám mint a huzat:) ha pár év múlva belejössz a szexbe kutyát nem érdekli milyen volt az első:D
2011. nov. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Barátnőm is így vesztette el mint te.Állítja hogy nem bánta meg,de tudom hogy nem igaz,látom rajta.

Nem hiszem el hogy egy 18-19 éves lány arra vágyik hogy 1szer jól meghúzzák,aztán többet ne is keressék...

2011. nov. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Elgndolkodtató...:)
2011. nov. 13. 17:38
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

5 éve vesztettem el, szerelemből 3 évig együtt voltunk eggyütt.Nem nagyon maradt meg az első alkalom.Leginkább azok maradtak meg amik nagyjából fél évvel rá történtek, sok időbe telt míg sikerült egymáshoz formálódnunk.Aztán egy évig élveztem az egyedüllétet, a jelenlegi társammal is felejtős az első néhány hónap(távkapcsolatnak indult, keveset voltunk együtt).Nehéz úgy maradandót "alkotni", hogy nem ismerjük tökéletesen a másik testét, legalábbis nálam ez igaz.

Szerintem túl van reagálva,de talán ez is egyénenként változó.

21L

2011. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!