Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Túl van reagálva ez a szüzessé...

Túl van reagálva ez a szüzesség elvesztése téma, nem?

Figyelt kérdés

Én most fogom elveszíteni(lány vagyok) és nem szerelemből csak testi vonzalomból és nem érzem magam ettől kevesebbnek vagy többnek, de kíváncsi vagyok, hogy ezt miért ellenzik olyan sokan. Nem igazán befolyásolnak a válaszok csak érdekelnek.


Köszönöm a normálisabb válaszokat!

[L/18]


2011. nov. 9. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De utálom, hogy álszentkének vagy ártatlankának neveznek mer még szűz vagyok. Bassz@k ki...
2011. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igazad van, igazából az első együttlét is olyan, mint a többi, csak annyi a különbség, hogy arra az ember egész életében emlékezni fog.
2011. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

tok szar lessz ha olyannal veszitted el akit nem szeretsz ... hidd el!

megfogod banni.

2011. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert ez lesz a legintimebb pillanatod az életedben, ezzel fogod kezdeni a szexuális életedet. Ha rossz, ha jó, nagy mértékben befolyásolja a további hozzáállásodat a szexhez. Nem mindegy, hogy ezt a bensőséges pillanatot olyannal osztod meg, aki szeret téged, tisztel, vigyáz rád és széppé varázsolja számodra, vagy csak bedugja neked, aztán jól van.
2011. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hülyeségből mondják, hogy szerelemből jobb lefeküdni a barátoddal. Arra egész életedben emlékezni fogsz. De te tudod. Add oda magadat olyannak, akinek csak arra kellesz. Csak reménykedhetsz benne, hogy nem lesz erőszakos...
2011. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sztem túl, mert n nem bántam meg h olyannal vesztettem el akivel nem jártam, csak jóban voltunk 20L
2011. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egy időben Én is azt hittem, hogy túl van tárgyalva, meg is tettem olyannal, akivel tudtam, hogy nem lesz folytatás(Azaz csak testi vonzalom miatt). Aztán később jött a nagy szerelem. És lám lám, megbántam, hogy nem vele veszítettem el akit SZERETEK! És aztán rájöttem, hogy igazuk van ezeknek a "barmoknak", mert tényleg azzal kell elveszíteni aki szeret Téged, és Te is Őt(Ez nem szabály, de érdemes ez alapján dönteni). Nincs túl tárgyalva, Sőt! Nem szólhatunk bele senkinek az életébe, de tanácsot lehet adni. Én azt tanácsolom, hogy csak úgy testi vonzalomból ne feküdj le vele. Várd meg a szerelmet, sokkal jobb lesz. Sokan mondják, hogy nem bánták meg. Nekik a 85%-a hazudik, és saját magát is próbálja átverni. A maradék 15%-a pedig, MÉG nem bánta meg, vagy nem is fogja. Nem mindenki ugyan olyan ember. "Vannak akik ölnek mégsem bánják meg, vannak akik ölnek, és megbánják." Hülye hasonlat, de valami ilyesmi...
2011. nov. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
reagálva*
2011. nov. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Na szóval tárgyalva helyett, reagálva, csak már késő volt. :D
2011. nov. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
2011. nov. 10. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!