Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmennétek a helyemben prostihoz?

Elmennétek a helyemben prostihoz?

Figyelt kérdés
21/F és szűz.
2011. szept. 23. 18:47
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Szerintem ha eddig nem veszteted el,már nem fogod..fogadhatunk
2011. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2011. szept. 24. 22:12
 33/42 anonim ***** válasza:
mert itt önértékelési gondok vannak,én is ugyanilyen voltam..és most 34 évesen még mindig szüz..ya és te szeretnél olyan csajjal lefeküdni aki csak szánalomból fekszik le veled?
2011. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 mnika69 válasza:
en nem mennék el a helyedben...mondjuk neked kell eldönteni h mit is szeretnél nem döntheti el más helyetted,de bizony hidd el nincs csodálatosabb dolog ha azzal vagy akit kedvelsz vagy érzalmileg kötödsz hozzá azért nem lehet akkora gáz h ö legyen neked az elsö...de a csajnak mindenképpen tudnia kell és ha nem futamodik meg akkor nyert ügyed van
2011. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
90%

"de bizony hidd el nincs csodálatosabb dolog ha azzal vagy akit kedvelsz vagy érzalmileg kötödsz hozzá azért nem lehet akkora gáz h ö legyen neked az elsö...de a csajnak mindenképpen tudnia kell és ha nem futamodik meg akkor nyert ügyed van"


Dugni mindenki akar. És, akit nem érdekel az egész szerelem és a többi érzelgős maszlag, az várjon 40 éves koráig, de k.rvázni azért ne menjen már. Sőt, ha összejön a dolog, akkor legyen tapasztalata, de nehogy k.rvával veszítse el. Ha pedig valaki azért utasítja el a másikat, mert egy prostival vesztette el, akkor mehet is a francba. AZt sem hiszem el, hogy létezik olyan csaj, aki ennek örülne. Egyből az lenne, hogy az illető egy szerencsétlen idióta, nem férfias és ezt örökké éreztetnék is vele.

Kérdezőnek: nyugodtan menjél el k.rvázni, ha akarsz. Ne törődj másokkal, ez a te életed, neked kell eldöntened, hogy mi a jó neked, nem másoknak. Mégis mit árthat? És ha egyszer komolyabbra fordul a dolog, akkor ezt senki nem vághatja a fejedhez, mivel a mai csajok döntő többsége bizony széttette már a lábát párszor idegeneknek, így semmivel sem jobbak.

2011. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 mnika69 válasza:
huhh hogy beszoltal...hat nah akkor ha az jobb menjen csak talan egy eleten at banni fogja...deee minden normalis ember tud baratnöt találni ha akar...fura másak vagyunk ez a szitu s igazad van vannak egyes csajok akik mast sem csinalnak...dehat ien világban élünk kinek jo kinek sajnos...
2011. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

"hat nah akkor ha az jobb menjen csak talan egy eleten at banni fogja...deee minden normalis ember tud baratnöt találni ha akar"


A világon rengetegen járnak k.rvához, sőt meg merem kockáztatni, hogy nagyon sokan vannak, akik egy prostival vesztették el, mégsem lett semmi bajuk. Azt sem hiszem, hogy akinek nincs nője az nem normális.

2011. szept. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 mnika69 válasza:

ajjaj nem ugy értettem hogy nem normális...

bocsi félre értetted arra gondoltam h normális gondolkodásu pl nekem is van egy haverom aki lassan 30 és meg nem volt szexuális kapcsolata...és azért mert szegény tul magasra teszi a mércét és nem éri be kevéssel pedig ha azt tenné akkor már rég tul lenmne rajta de igy viszont ck álmodozhat...

2011. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Erről viszont már csak a haverod tehet.
2011. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

mnika69


Te sem tudol gondolkozni pasi szemmel úgy látom..

Mégis csóri fiúnak hogy esik az ha a csaj csak szánalomból teszi szét a lábát? Mert prostitol mást ne várjál,ha te vagy az iráni ajatolah annyi pénzed van,akkor is ha nem jössz be neki mint pasi,max csak megjátsza magát a pénzért..Ugyanez a helyzet a hétköznapi lányokkal is,még rendesen rémálmaik vannak egy 30 éves szüz pasitól..Akkor hogyan is akarnának vele lefeküdni? Mert hogy nem tartják férfinak az biztos..ya és nincs kivétel!

2011. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!