Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmennétek a helyemben prostihoz?

Elmennétek a helyemben prostihoz?

Figyelt kérdés
21/F és szűz.
2011. szept. 23. 18:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:

21.10-es fél óra alatt öt évet öregedtél?


Ez a nőhiány biztos tönkretette agyilag szegényt.

2011. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Menj el örömlányhoz, egy életre megszabadulsz ettől a lelki tehertől, felszabadultabb leszel utána, lelkileg kiegyensúlyozottabb, gátlásokat vetkőzöl le.

Nem azt mondom, hogy ez a legjobb megoldás, de 21 éves korodban már éppen ideje lenne. Ha nem tudsz normál kapcsolatot kialakítani egy lánnyal, akkor ez az egyetlen megoldás. Én nem undorodnék tőled amiatt, hogy örömlánnyal voltál. Mondjuk azért, mert nem vagy vonzó, és gátlásos vagy, azért már inkább elutasítanálak...


22/L

2011. szept. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

ma 01:51

Na hirtelen hogy megváltozott a helyzet prosti dologban..Csak nem te is prosti vagy?

2011. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: tegnap 20:22

Szeretnék már szexelni, és én sem élek örökké. Jelenleg úgy érzem csak elpazarlom a fiatalságom, és még csak nem is tudom milyen az egyik legjobb dolog a földön.


Az akkor lesz a legjobb dolog a világon ha olyannal csinálod akit szeretsz, akivel jó együtt lenni és nem csak a szex köt össze (5-10-30percre)


Miért pazarolnád el a fiatalságod?

2011. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:12


Leginkább azért, mert látom, hogy a környezetemben lévő férfiak figyelmét legnagyobb részben a szex köti le. Amikor mondják, hogy azzal a lánnyal ilyen jó volt ezzel ilyen jó, akkor villan be, hogy én még csak nem is tudom milyen az.

2011. szept. 24. 12:24
 26/42 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 12:24

Leginkább azért, mert látom, hogy a környezetemben lévő férfiak figyelmét legnagyobb részben a szex köti le. Amikor mondják, hogy azzal a lánnyal ilyen jó volt ezzel ilyen jó, akkor villan be, hogy én még csak nem is tudom milyen az.


Úgy akarod élni az életed, ahogy szerinted mások elvárják?

Ezért mert mások úgy élik az életed, ezért neked is úgy kell?

Amúgy meg általában túlzások vannak.

Úgy éld az életed ahogy szerinted kéne, ne úgy ahogy másoktól hallod.

Az miért lenne jó?

2011. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy elvárások stb, mert én is nagyon szeretném már :)
2011. szept. 24. 13:52
 28/42 anonim ***** válasza:

Akkor meg miért nem lehet olyan valakire várni akit tényleg szeretsz és már egy ideje együtt vagytok?

(21 éves fiú vagyok, mégse teperek ennyire ezért, pedig van barátnőm, de ahogy alakul... jön az magától.)

2011. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Igazából nekem az nem annyira fontos, hogy érzelmek is legyenek, és már rohadtul gyötör a kangörcs :D
2011. szept. 24. 14:44
 30/42 anonim ***** válasza:

Ja értem az más....

Azt is tudom milyen, szerintem így is jobb kivárni....

De ha annyira gyötör akkor miért kérdezed, hogy a helyedben mit tennénk? Akkor menj! Te életed.

2011. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!