Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a barátnőmet a szexre?

Figyelt kérdés

folyton azzal hárit h most halt meg az apja, de ez kamu mer már vagy 2-3 hete volt.múltkor veszekedtünk is emiatt,mostanában ugy viselkedik mint eggy h*ly* p*cs*


eggy honapja vagyunk eggyütt


2009. ápr. 20. 08:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem zsidózik... és egyébként is szerintem kasztrálásra gondolt nem körülmetélésre amivel teljes mértékben egyet értek
2009. ápr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
84%
ba*meg te mekkora egy gyökér vagy..téged akkor kellett volna belefojtani a felmosóvödörbe amikor még belefért a fejed..nem elég,hogy meghalt az apja,te még veszekszel is vele..plussz megakarod dugni..gratulálok..anyád dönthetett volna az abortusz mellett..HÜLYE CSÍRA..:@
2009. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
100%

Mi az hogy kamu?! Jézusom, a barátnőmnek már majdnem 2 éve meghalt az édesanyja, és mégis mai napig szörnyen fáj ez neki. Hidd el, hogy ez nagyon komoly dolog. Végülis képzeld el az életed egy olyan személy nélkül akit ismersz születésed óta, és te vagy neki a legfontosabb. Kicsit sz.r nem? Persze, hogy olyan mint egy hülyepics. (bár NEM az, ez normális), egyelőre minden nagyon felkavarja.

Ha tényleg annyira szeretnéd vele, inkább légy kedves, megértő, és akkor majd ő is akarni fogja. De ha erőszakoskodsz, és másról sem beszélsz, egy idő után majd megunja, és elküld a francba. Egy hónap után pedig a másik... Miért is akarná? Lehet fél, hogy csak erre hajtasz és ezért ki akarja deríteni magában hogy szereted-e egyáltalán.

Bár ezt olvasva, sajnos nem vagyok biztos benne :(

CC

2009. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd rá semmire!
2009. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
100%
Idióta!:@
2009. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem FÉL ÉVEMBE telt ágyba vinni a csajomat, szerelemben, békességben. És az apja is él. Meg szerintem türelmesebbnek, megértőbbnek kellene lenned.
2009. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!