Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a barátnőmet a szexre?

Figyelt kérdés

folyton azzal hárit h most halt meg az apja, de ez kamu mer már vagy 2-3 hete volt.múltkor veszekedtünk is emiatt,mostanában ugy viselkedik mint eggy h*ly* p*cs*


eggy honapja vagyunk eggyütt


2009. ápr. 20. 08:08
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
92%
Helyedben a helyesírásra gyúrnék rá.
2009. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
16 meg 14 évesen még nem ezzel kellene foglalkoznotok. Megértem, hogy ő nem akarja még. Gyerekek vagytok, korai.
2009. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

először is 1 hónap után nagyon jól teszi, hogy nem fekszik le veled, hiszen ég nem is ismeitek egymást.

14 évesen még nem kell szexelnie, ha 20 éves koráig várna vele, akkor sem lehetne megszólni.


nem tudom, hogy hogy várhatod el tőle, hogy 2-3 hét alatt felejtse el az apját, van, aki 1 évig is gyászol, vagy tovább, attól függ, mennyi idő alatt dolgozza fel.

Most nem arra van szüksége, hogy nyaggasd, hanem hogy támogasd, és kisírhassa magát valakinek.


Ahogy írtál, és vélekedsz róla, rögtön látszik, hogy nem szereted ezt a lányt, csak arra kellene neked, hogy lefeküdj vele. nem szép tőled.

Az, hogy veszekszel vele, sokat árt most neki.

legyél megértő, és türelmes, erőltetni nem szabad semmit, ha ő is felkészült rá, biztos nem fog hárítani.



22/l

2009. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
A szűz barátnődet (onnan gondolom, hogy szűz, hogy a szüzesség kategóriában van a kérdés) azzal nyaggatod pár héttel az édesapja halála után, egy egy hónapos "kapcsolatban" (Milyen kapcsolat az, amiben azt sem tudod, hogy az apukája mikor halt meg? Mennyire figyelsz rá?), hogy feküdjön le veled? Elment az eszed? Ha meg nem szűz a lány, csak még a kategóriákat is kevered, és te nem tudod megérteni, hogy most nem vágyik szexre, akkor hagyd ott, mert nálad jobbat érdemel. És mi az, hogy úgy viselkedik, mint egy h*lye p*csa? Mással meg dug? Vagy mi? Először gondolkozz, mielőtt ilyet írsz a barátnődről. Bár a csaj helyében én úgy hagynálak ott, hogy csak néznél.
2009. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
ti ez nem értitek :@@@@@@@@@@
2009. ápr. 20. 08:32
 6/36 anonim válasza:
93%
egyszerűen buta vagy.
2009. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írd ki a kérdést úgy,hogy érthető legyen!
2009. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
27%
Ököllel.
2009. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
Utolsónak!Téged is ököllel kéne rávenni erre-arra nem tudom hogy állna a szád!!!!!
2009. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

harmadik vagyok.

arra gondolsz, hogy nyavajog? hisztizik? nyűgös?


nem csoda, hisz most halt meg az apja.

ameddig nem halt meg valakid, nem fogod megérteni h mit érez.

szerintem hagyd ezt a kislányt, keress magadnak egy ribit :D

(nem kell sokáig keresgélned... sajnos)

2009. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!