Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a barátnőmet a szexre?

Figyelt kérdés

folyton azzal hárit h most halt meg az apja, de ez kamu mer már vagy 2-3 hete volt.múltkor veszekedtünk is emiatt,mostanában ugy viselkedik mint eggy h*ly* p*cs*


eggy honapja vagyunk eggyütt


2009. ápr. 20. 08:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%

Jól van na, ne támadjátok le szegényt. Ebben a korban óriási különbséget jelent még egy év is, na az ő esetében pedig különösen.

Sztem hagyd ezt most vele, az említett dolog is nyilván felkavarja ill. valóban fiatal még, de pl egy 16 éves csajszival nem fogsz úgymond "kínlódni", meglátod, szerintem ugorj két évet, és máris más hozzáállást tapasztalsz. (a "barátnőd" esetét meg nem lehet általánosítani, hiszen ahogy mondtad, 2-3 hete történt az ő életében az a tragédia, ne viccelj, ez akár hónapokig , fél évig de még tovább is rányomhatja a bélyegét az egész életére, szóval szerintem ne nagyon erőltesd a dolgot több szempotból se)

2009. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz ilyen önző.
2009. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

1. hány évesek vagytok? Mondjuk lényegtelen, akárhány éves a csaj, ha nem akarja, akkor nem akarja, olyan nincs, hogy rá kell venni valakit. Ha már itt tartasz, hogy rá akarod venni, akkor szerintem gyorsan hagyd ott, mert nem szereted, csak felesleges időpocsékolás a vele töltött idő (számodra), és felesleges ámítás, szenvedés a csaj szemszögéből.

2. meghalt az apja. Fel tudod ezt fogni ép ésszel? Bár az neked nincs az írásod alapján. Gondolkozz inkább kicsit szerintem, ennyi sütnivalója egy 13 éves cigánygyereknek is lenne szerintem.......

2009. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
94%
h*ly* bunko vagy!1.hogy beszelsz a baratnodrol?ha szereted akkor nem mondod ra hogy h*ly* p*cs*!2.ha neked halt meg volna valakid biztos nem szexre vagynal!vagy ha igen akkor veled sincs veles baj......
2009. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
*vagyis keves baj....
2009. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a kérdés most komoly, akkor kérlek gyere ide egy pofonért...

1 Az ember bármilyen szerettének halála után nem elég 2-3 hét, hogy kiheverje.

2 Egy hónap után mit vagy felháborodva? Inkább támogatnod kéne, mellette lenned, és éreztetned vele, hogy szereted (bár kétlem, hogy ez így van....)

3 Te hogy viselkednél apád halál után? Hogy vagy képes emiatt le hülyepics*zni?

2009. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Normalis vagy????? meghalt az apja, jo h nem az az első gondolata h veled lefekudjon. nem vagy érett a kapcs. ra. 2-3 hete???? az még mostnak szamit, sőt évek mulva is fajni fog. de luzer vagy.. :S
2009. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
92%

Te olyan hülye vagy. hogy csodálom nem felejtesz el levegőt venni.


Seggeden van a tojáshéj, barátnőd apja meghalt te meg csak dugnád. Hát gratulálok. Dugnálak én is a kénsavas fürdőbe gondolkodni...

2009. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
85%

Akkora egy majom vagy hogy az hihetetlen!!!

Bárcsak hagyna ott a barátnőd!! az a tipikus nagyképű önző majom lehetsz, akinek csak az a fontos hogy vagizzon a haverjai elött! mert hogy nem szereted a lányt az tuti!!

2009. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
miért,most nem lehet dugni ha meghal valaki???? nemkell parasztnak leni tök korekt kérdés volt sztem...
2009. ápr. 20. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!