Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen mentetek először...

Hány évesen mentetek először prostihoz? Vagy hány évesen érdemes, ha nincs kivel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 22:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerül egy menet egy gyönyörü prostival? :)


Persze nem luxus prostira gondolok. :D Azok drágák. :D

2011. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
MOndjuk a mai társadalomban (sajnos) normális az egyéjszakás, vagy a "laza kapcsolat". Ezek meg szinte semmiben nem különböznek a k*rváktol, és az ügyfeleiktöl.
2011. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
17:48 - 10-15e Ft között mozognak / óra, 8-10 között / fél óra. És ezek már olyanok, hogy meglátod, és elélvezel :)
2011. szept. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

És ezek ilyen utszéliek, vagy el kell menni hozzájuk? Ha igen, akkor hol hirdetik magukat? :D

És ajánlanál párat? :D:D

2011. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Dehogy útszéliek :) A legtöbbnek orvosi igazolása is van, hogy nincs betegsége, te mész el hozzájuk a lakásukra, de van olyan aki hozzád is eljön. beszamolok.hu, rosszlanyok.hu itt nézelődj
2011. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem 30 évesen volt először dolgom prostikkal, azóta csak néha járok, ha nincs sokáig barátnőm...de vegyesek a tapasztalataim. Van amelyik türelmes, és nagyon jól leszop, és jól dug is, de van amelyikhez többet nem is megyek. Én azért azt tanácsolom, inkább keress egy feleséget, aztán meg felejtsd el a prostikat. Túl sokba kerülnek. Gondolom te sem vagy milliomos.
2011. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Pénzért sok csajt meglehet szerezni. Legyen szó prostiról, vagy más csajról, csak az több meló (és pénz) mert nem csak odaadod neki és kész, hanem el kell vinned drága éttermekbe stb. Én mindig csak a szexelni akartam egy nővel, más nem érdekelt benne, és erre jók a prostik is, persze azokból is az igényesebbek, nem az útszéliek.
2013. nov. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#14, 16:05

Ugyan már, a normális fiúkat nem fogják elszívni a prostik tőletek. Egy fiú akkor megy oda, ha a lányoknál nem lát esélyt, és akkor is alkalmanként néha, nem ettől fognak titeket kikosarazni. Utasított már vissza téged úgy valaki, hogy bocsi, de már van bejáratott prostim?

(különben is drága mulatság)

2015. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!