Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen mentetek először...

Hány évesen mentetek először prostihoz? Vagy hány évesen érdemes, ha nincs kivel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 22:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Azokhoz szólok, akik elítélik a prostikhoz járó férfiakat. Mi a különbség a mai modern, partnerüket gyakran váltogató szingli csajok, és a prostik közt? menj el egy dizsibe, vagy plázába, teli van ilyen lányokkal. A prosti legalább nem csap be: fizetsz a szolgáltatásért, és élvezel egy -két nagyot, míg a ,,barátnő" elvárja az ajándékokat, a mozi-diszkóbelépőt, stb, és lehet, hogy pár hét, vag y hónap múlva otthagy úgy, hogy le sem feküdt veled.
2011. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 full twirl ***** válasza:
77%
13:47-es a szívemből szóltál, megy a zöld kéz
2011. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
13:47-el és full twirl-el tökéletesen egyetértek. Én is eddig csak prostikkal voltam eddig, mással nem is nagyon szeretnék, mert ez nagyon bejön. Olyan nőkkel szexelhetek, akiket normál úton soha nem kapnék meg, és talán még pénzben sem jövök ki olyan rosszul. Ja és persze nincs beszélgetés meg minden ilyen marhaság :P A kérdésre válaszolva, 19 évesen mentem először, most 22 vagyok. És szerintem 18-20 között ha nincs senki mindenképp érdemes elmenni.
2011. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%

Jaigen. 18éves vagyok, és nem találok normális 20-22éves srácot, mert inkább prostihoz mentek, mert "jobban megéri".

Soha büdös életben nem vártam el senkitől, hogy fizessen nekem, utálnám is, ha nem tudnék magamról gondoskodni.

Csak tudjátok, sírtok, hogy a barátnőt ideoda kell vinni, meg neadjisten, szeretni kell, hogy lefeküdjön veled. stb, stb.

Ne általánosítsunk már. Talán lehet nem diszkókban kéne barátnőt keresni.


Ja és úgy mondjuk egy 40év múlva, amikor mindenki körülöttetek házas, akkor is prostikhoz fogtok járni? Nagy életpálya. :)


Igényes nő meg nem fog olyannal lefeküdni, aki prostit dugott.


18/L

2011. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: Te nő vagy, ezt nem értheted :P Amúgy meg igen, 50 év múlva ha választanom kell majd, hogy az öreg feleségemet, vagy egy fullos kis 20 éves csajszit dugjak, hát elég könnyű lesz a választás :D De én csak a magam nevében beszélek, ne félj, nem minden férfi ilyen, egyszerűen nektek az ilyeneket el kell kerülni. Mondjuk ez nem lesz nehéz, mivel én sem akarok semmit a "normális" lányoktól, ti meg a magamfajtától :)
2011. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
az számít ha macskámat prostinak hívják..?
2011. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 full twirl ***** válasza:
16:13 for president
2011. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%

13:47-el nagyon egyetértek.


A prosti és egy "barátnő" között nincs semmi különbség, attól eltekintve hogy a barátnőre többet kell költeni és lehet hogy még a dugás előtt közli hogy:"Bocs,de beleszerettem egy másik fiúba..".Azt bazhatod a sok pénzt amit elszórtál rá.


Megházasodni meg teljesen felesleges.30 év házasság után már úgyis csak egy ráncos bocskor fog ott lenni az ember mellett.Akkor inkább már a dögös prostikat választja az ember...

2011. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
80%

13:47-es!!!! mozijegyért vársz szexet? jó nagy lúzer vagy, megérdemled, hogy prostihoz kelljen járnod

ha nem tudsz letenni semmit az asztalra (nem vagy kedves, jóképü, stb...), akkor ne csodálkozz...

bocsika

2011. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 menta34 ***** válasza:
100%

shanana, tegnap 16:05:


Tetszett a hozzászólásod :)

de lenne azért pár visszakérdezésem:


- nem találsz normális srácot, most őszintén szerinted akik itt prosti pártiak azok nálad a normális szintet ütnék meg?:) és ezzel nem őket akarom bántani, hanem a manapság a nőknél szokásos "normális" szinttel van a bajom, lassan csak 'Brad Pitt' lesz normális...


- a 40 év múlva prostizás még akkor is benne van a pakliban, ha egy tökéletes nőt vesz el feleségül :)


- Igényes nő meg nem fog olyannal lefeküdni, aki prostit dugott? ... szerinted hány igényes nő tudja a partneréről, hogy valóban volt-e már prostinál?:)

2011. szept. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!