Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen ciki szűznek lenni?...

25 évesen ciki szűznek lenni? 25/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Miért érzed cikinek? Szerintem nem az, mindenkinek a magánügye, hogy hogy szeretne élni. Ha te nem így szeretnél élni akkor sem ciki, csak frusztráló lehet neked.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Termian válasza:
100%
Minden tiszteletem a tiéd! Ami az önmegtartóztatást illeti. Azért mert szeplőtelen vagy (Ha jól emlékszem így mondják) még nem kell elkapkodnod semmit. Ha ilyen sokáig, ilyen erényes tudtál maradni, ne dobd el csak úgy oda bárkinek. (Értem ezalatt az egy éjszakás kalandot) Ismerkedj meg egy rendes sráccal, előbb-utóbb testi együttlét lesz a kapcsolatban, mert ez törvényszerű. Ha még félsz az elvesztésétől, attól még a pettinget, gyakorolhatod vele és ha készen állsz-rá lelkileg. Megteszitek AZT is. A lelki görcsölés jóra nem vezet.
2011. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
nem ciki, de nem is természetes dolog. ne mond már, hogy nincs valami helyes fiú a közeledben, akit kedvelsz...
2011. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad igy akkor nem ciki. Ha viszont kiváncsi vagy és kivánod és csak azért nem, mert igy neveltek, abban sem az a ciki, hogy szűz vagy, hanem az, hogy 25 éves létedre még mindig más akarata irányitja az életed.
2011. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, dehogy ciki! Én is szűz vagyok, de nem aggódom miatta. Ha esetleg 25 évesen is az leszek, akkor sem fogok.

21/f

2011. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nem gáz. főleg ha szép vagy, és megtudtad őrizni eddig, az erény inkább. általában aki kicsit jol néz ki az beadja a derekát már tizenévesen...

igazábol ha nevelés miatt maradtál az, akkor még abban is bízhat akinek végül adod magad, hogy kitartasz mellette. mert az szokott lenni a gond ha valaki szüz, hogy ráérez a szex ízére, és kiakar próbálni másokat is. és manapság szabad világ van, nemérdekli az embereket hogy ezzel a másiknak esetleg mit okoznak, mennek a maguk boldogsága után. szal szerintem valaki nagyon boldog lesz veled, csak figyelj rá hogy olyannal jöjj össze olyannak add magad aki tényleg megérdemli és nem csak egy strigula leszel a szüz lányok rovatban!

2011. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem tul jo jel, de nem is kell nagy dobra verni. Veszitsd el minel hamarabb. Ha normalis lany vagy akkor egy normalis ferfi ezen biztos nem fog fennakadni. Ne pocsekold el a legszebb eveidet, kesobb banni fogod.


35F

2011. szept. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
82%

Szerintem nem a legjobb dolog. Sok nő 25 évesen már tapasztalt az ágyban, te meg még csak nem is tapogatózol. Egy 25 év feletti pasi szerintem elvárja, hogy a barátnője jó legyen az ágyban és változatos.

25N

2011. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
90%
Nem bántalak,és ha sértő a levelem bocsánat érte. Nincs nemi vágyad és nem is volt? Nem kívántad soha az érzést? nem végzel önkielégítést? Mert egyik sincs,akkor elég furcsa.
2011. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak de van miért ne lenne.
2011. szept. 2. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!