Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezért most ribancnak számítok?

Ezért most ribancnak számítok?

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves lány vagyok, és szűz. Eddig úgy voltam vele, hogy majd egy olyan fiúval szeretném elveszíteni, akivel jól kijövünk, és viszonylag régóta együtt vagyunk (pl. 2-6 hónap), de ilyen srácot eddig még nem találtam, viszont, volt már pár fiú, akiket ismertem, megbíztam bennük, és megpróbálkoztunk a szexszel, de egyszerűen nem ment, mindig megtorpantam az utolsó pillanatban. Pedig már nagyon vágyom a szexre, úgy érzem, hogy elég érett is vagyok hozzá. Most úgy vagyok vele, hogy egy egyéjszakás kalandba is simán belemennék, csak legyen vicces/humoros a fiú és nézzen ki jól, nem tudom, hogy úgy menne-e a dolog, de szerintem egy próbát megérne. Tehát az "egyéjszakás dolog" miatt ribancnak számítok?
2011. aug. 17. 14:38
1 2 3
 21/25 huncutmókus ***** válasza:
NEM vagy elég érett hozzá ha így gondolod...megéri várni...tapasztalat:) majd jön egy fiú...én is úgy voltam vele h akartam....de sokkal jobb ha megvárod....egyb ettől nem leszel ribanc....
2011. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Még várni fogok. Köszi a válaszokat! :)
2011. aug. 18. 10:37
 23/25 anonim ***** válasza:
Ugyan, ha még két-három év is, hidd el, megéri. Bármilyen tehernek is érzed a szüzességed most, tudd, hogy megéri várni, mert ha elveszted úgy, hogy az nem szép emlék, az egy életen át lesz teher!!! És attól nemigen szabadulsz meg soha.
2011. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Velem jó lenne ;)
2011. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 ErgoSUM válasza:
Nem az a lényeg, hogy ribancnak gondol-e a mélyen tisztelt nagyérdemű internetes ész-osztó társaság,hanem az, hogy sokat ártasz magadnak azzal, ha az első szexuális aktus egy egyéjszakás kalandként éled át. Egy életre bánni fogod.
2011. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!