Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezért most ribancnak számítok?

Ezért most ribancnak számítok?

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves lány vagyok, és szűz. Eddig úgy voltam vele, hogy majd egy olyan fiúval szeretném elveszíteni, akivel jól kijövünk, és viszonylag régóta együtt vagyunk (pl. 2-6 hónap), de ilyen srácot eddig még nem találtam, viszont, volt már pár fiú, akiket ismertem, megbíztam bennük, és megpróbálkoztunk a szexszel, de egyszerűen nem ment, mindig megtorpantam az utolsó pillanatban. Pedig már nagyon vágyom a szexre, úgy érzem, hogy elég érett is vagyok hozzá. Most úgy vagyok vele, hogy egy egyéjszakás kalandba is simán belemennék, csak legyen vicces/humoros a fiú és nézzen ki jól, nem tudom, hogy úgy menne-e a dolog, de szerintem egy próbát megérne. Tehát az "egyéjszakás dolog" miatt ribancnak számítok?
2011. aug. 17. 14:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Mármint Jokerstilnél :)
2011. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már kicsit megbántam, hogy feltettem a kérdést, mert így visszaolvasva elég zavaros lett, azaz még én sem vagyok tisztában vele, hogy mit is szeretnék. Valószínűleg nem nagyon menne nekem ez az egyéjszakás dolog. Szóval megpróbálok még várni a megfelelő fiúra, csak ez néha kicsit nehéz így 19 évesen. :S
2011. aug. 17. 14:48
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyéjszakást igenis lehet élvezni, de szüzen semmiképp... Az igényli a tapasztalatot, anélkül valóban ramaty az egész.

Nem is kell, hogy olyan halálosan szerelmes legyél... De megbízható BARÁTOD legyen, akit legalább így kedvelve-szeretsz. Nekem ilyen barátom volt, 4 hónap után feküdtünk el, és egyáltalán nem bántam meg, sőt, tök jó, hogy így alakult. Most viszont szerelmes vagyok, tényleg először nagyon a pasimba, és annyira nem izgat, hogy nem vele történt az első, az első mással volt szép és kész.

Nem sok lányról mondható el az sem, hogy nem bánta meg a szüzessége elvesztését, és én ebből a szempontból szerencsésnek érzem magam.

20L

2011. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem azt csinálsz amit akarsz, de inkább keress egy srácot inkább akivel mondjuk szexkapcsolatnak indul, de lehet lesz belőle több is. Az egy éjszakás nem a legmegfelelőbb szerintem. Természetes, hogy vágysz már a szexre főleg ilyen korban, és, hogy nehéz kibírnod. A Te döntésed, mit kezdesz vele.

Azt viszont elég nagy bar.ságnak tartom, hogy valaki írta azt, hogy majd a gyerekeid megkérdezik tőled, hogy hogy veszítetted el a szüzességet. Már nem azért, de én se se tesóm sem kérdezte meg anyától meg apától sem, hogy hogy veszítetted el. Ez azért elég fura lenne, sőt nem is vagyok rá kíváncsi. És miért nem? mert az ő dolguk volt!

Soha nem kérdezném meg, mert egyrészt én érezném magam cikinek miközben kérdezem tőlük..Na meg a szülők? Szerintem 10-ből 9 szülő simán piros fejjel hebegne habogna, hogy hát...izé.. Ugyanolyan zavarban lennének, mint az aki kérdezi.. Mert ez egy olyan dolog, ami a legintimebb.

Úgyhogy én azt mondom, hogy ne foglalkozz más véleményéve. Ha kérdezik, hogy veszítetted el, akkor meg nem kell mindenkinek kötelezően tudni, hogy hogy is volt igazából.

2011. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Erre ittvagyok én! xD
2011. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi! Tényleg az a gáz, hogy most vagy belemegyek egy szexre alapuló kapcsolatba (talán egyéjszakásba is...) vagy várok ki tudja meddig egy számomra megfelelő fiúra (pedig nem nagyok az elvárásaim), régebben tényleg azt gondoltam, hogy 19 éves koromra már simán lesz egy ilyen srác.
2011. aug. 18. 00:28
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy akarod kezdeni, hogy szerelem, szeretet nélkül megdugatod magad, teheted. De az nagyon nem ugyanaz lesz, mintha...

Aztán ne lepődj meg, ha annyira megalázónak érzed utólag az egészet, hogy majd akkor se vágysz rá, amikor tényleg melletted lesz az a férfi...

2011. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. És aztán tudod, mit csináltam? Egy hét ismertség és fél liter Tequila után odadobtam az ártatlanságom olyan valakinek, aki másnap annyit se törődött velem, mint a szeméttel szokás. Most van barátom. Szeretem. Egy csomószor lefeküdtünk már, és csodálatos volt. Tudod mit? Az utóbbi napokban párszor gondoltam rá, hogy a barátom sokkal jobban megérdemelte volna a szüzességem. Neki kellett volna adnom. Nem megbánás az, amit érzek, de... Jobb szó híján az. Ha vártam volna még valamivel több, mint fél évet... Hmm, de jó lett volna. Szóval. Csak ennyit tudok neked mondani.

18/l

2011. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Én is sokkal szívesebben tenném egy olyan fiúval, akit szeretek, de mi van, ha nálam az a fél év, nem fél év lenne, hanem mondjuk 2 vagy 3? Ezért nehéz, mert sosem tudhatom, hogy mikor is találkoznék egy olyan sráccal, akivel tényleg jó lenne...
2011. aug. 18. 10:07
 20/25 anonim ***** válasza:

Na igen, de fő a türelem. Szerintem megéri. Nagyonis. Ne hagyd, hogy megalázzanak és kihasználjanak. Inkább várj még vele, és ne ess kétségbe. Valaki előbb-utóbb felbukkan. És egy jó tipp: próbáld meg a gondolataidat elterelni erről, mással foglalkozni. Nagyon nehéz, tudom, én is próbáltam, de amikor már nem akarod a szerelmet és a szexet olyan görcsösen, azonnal jelentkezik. Ez amolyan Murphy-törvény féleség... :P

A válaszod előtti vagyok. :D

2011. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!