Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nincs még kicsit korán?!...

Nincs még kicsit korán?! (többi lennt)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és van egy 16 éves pasim.Még mind a ketten szüzek vagyunk de ő azért már abban a korban van (szerintem) hogy elveszítené a szüzességét.Én nem tudom mit csináljak, nincs ehhez még kicsit korán?:// (ha esetleg bármi történne minnimum 2-3 hónap múlva)
2011. aug. 6. 20:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

ugyan így vagyok.. lassan 15 leszek, 17 éves barátom van.. én mondtam neki, hogy még nem szeretnék szexet. ő vár. már 10 hónapja, de szerintem még éveket tudna..petting már volt, élveztük is, de egyelőre beérjük ennyivel..


ezzel csak azt akarom mondani, hogyha a fiú szeret, tud várni.. azért meg SEMMIKÉPP ne feküdj le vele, mert ő akarja.. akkor feküdjetek le, ha te is akarod. ha már megőrülsz érte. és előtte azért ismerjétek meg egymást petting során. aztán sok szerencsét!:)

2011. aug. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!