Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kicsit félek! Mit csináljak?...

Kicsit félek! Mit csináljak? (több lennt)

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok még szűz,van egy barátnőm aki már nem szűz és lassan eljutunk odáig hogy ágyba bujjunk ,csak félek hogy túl haamr elmegyek(maszturbálásnál 3-4 perc alatt)...tancsáot kérek csak rendesek írjanak köszi előre is.
2010. szept. 6. 17:17
 1/9 Kamuuu ***** válasza:
Maszturbálásnál nem lehet hogy kicsit gyorsan csinálod?:D
2010. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet h gyorsan elfogsz menni de ennek nemtudsz mit cisnálni , max pinehsz egy 10 percet és csináljátok újra van aki iylenkor bírja 1 órán át is vagy másfél a barátom is iylen első az yoaln 20-30 perces a többi utánna lévők az meg 1-1,5órásak szal ynugi:)
2010. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kamuuu hát lehet néha rágyorsítok de néha meg csak simén kellemes tempoban. Köszi az eddigi válaszokat főleg aki másodszor írt...
2010. szept. 6. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:
ez ösztön :D tudnod kell :D csinálni meg bírni is :D
2010. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugi, ha a csaj szeret teljesen megfogja érteni :) utána elégísd ki kézzel, és ennyi, nemlesz neki sem "csalódás" :)
2010. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, de nem fog változni a ideje annak hogy elmenjek miután megvolt az első??(lehet hülye kérdés de nem vagyok túl felvilágosított)
2010. szept. 6. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem erre nincs egzakt válasz, idővel jobban belejössz, de mindenki más. szerintem a barátnőd amig van orgazmusa nem teszi szóvá a dolgot, egy darabig velünk is igy volt barátommal :)
2010. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy az segít, hogy abbahagyod egy kicsit mielőtt elmész.
2010. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Verd ki mielőtt találkoztok.

Én voltam már (addig) szűz sráccal, sokáig birta. Olyan sokáig, hogy már nekem nem volt jó.

Én mondjuk imádom a 8-10 perces "villám" szexet.

L

2010. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!