Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kicsit félek (? ) rövid a kérdés.

Kicsit félek (? ) rövid a kérdés.

Figyelt kérdés
A tervek szerint holnap a barátommal kicsit tovább megyünk...jobban mondva lefogunk feküdni.De nekem ez lesz az első,és ezért kicsit félek.Nem tudom...mitcsináljak?Picit parázok,hogy fájni meg vérezni fogok,vagy hogy valamit nem jól csinálok.Tudom,ez normális,de teljesen megvagyok őrülve most.Még tanulni sem tudtam,mert csak erre tudok gondolni.Már a torkomban dobog a szívem...:/
2010. dec. 12. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Nyugi, nem leszel elég tág, úgyhogy vagy nagyon fájni fog, fagy egyáltalán nem tud majd beléd hatolni a "párod"
2010. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

nyugi picur :)

fájni fog nyilván: szűzhártya és fájdalom küszöb függő hogy mennyire lazulj el legyél elég nedves az segít :P

vérezni fogsz: nyilván mivel 1 testrészed ami tele van hajszál erekkel el szakad :P egyértelmű

de nyugi :P már előtted kis millióan túl élték :P ha meg fáj abba hagyja nyilván :P ha meg nem hagyja le ütöd XD

nyugika :P menj és pihenj rá előre :P holnap no suli :P úgyse tudnál figyelni XD ink gyakorolj XD vagy amihez épp kedved van :P


19ff

2010. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj meg, akkor sokkal jobban fogod élvezni :D


amúgy szerintem az ilyet nem érdemes megtervezni, mert akkor csak az izgulás van meg minden rosszul sül el. a spontán dolgok a jók. de ez csak az én véleményem :)

2010. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
megint én [2. hszelő] öcsém ez hol megnyugtatás te t*hó paraszt ?XD
2010. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

azért egy lányt let*hózni...te sem vagy semmi:S

és az ilyenek adnak tanácsot! :(

2010. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kösziköszi 19f :)

Első,te meg nagyon kedves vagy..tényleg.

2010. dec. 12. 22:04
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
ucsó hszelő nem a kérdezőt ta*óztam le te ta*ó
2010. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ő sem úgy értette....valószínűleg ő is lány.:)
2010. dec. 12. 22:20
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
bazz bocs XD nem neked írtam XD 1. hszelőnek XD nem tűnt fel ?XD sry XD
2010. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ennek a suttyónak :P Nyugi, nem leszel elég tág, úgyhogy vagy nagyon fájni fog, fagy egyáltalán nem tud majd beléd hatolni a "párod"


bocs XD

2010. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!