Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kicsit félek (? ) rövid a kérdés.

Kicsit félek (? ) rövid a kérdés.

Figyelt kérdés
A tervek szerint holnap a barátommal kicsit tovább megyünk...jobban mondva lefogunk feküdni.De nekem ez lesz az első,és ezért kicsit félek.Nem tudom...mitcsináljak?Picit parázok,hogy fájni meg vérezni fogok,vagy hogy valamit nem jól csinálok.Tudom,ez normális,de teljesen megvagyok őrülve most.Még tanulni sem tudtam,mert csak erre tudok gondolni.Már a torkomban dobog a szívem...:/
2010. dec. 12. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
m1 ment 1 mail ha már nem járogat erre XD
2010. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
:DDDDDD
2010. dec. 12. 22:37
 13/18 anonim válasza:

Felkészültél lelkileg rá? Mert én, amikor tudtam, hogy megfog történi nem féltem, csak izgultam és kíváncsi voltam.

:)

Csak akkor tedd meg, ha biztos vagy benne...

2010. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen,azt hiszem.Amúgy már valamiért alábbhagyott ez a túlzott izgalom,most valahogy úgy vagyok,hogy oké,megfog történni....csak remélem,hogy jó lesz :)
2010. dec. 13. 07:01
 15/18 manka14 válasza:
na megvolt már??milyen volt?? bele ment??? jól éreztétek magatokat??irj már kiváncsi vagyok:)
2010. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen,megvolt.Kicsit fájt,de nem volt vészes.Elsőnek tökéletes volt szerintem.Természetesen nem élveztem el közben,de utána kárpótolt.Amúgy köszi az érdeklődést :)
2010. dec. 14. 15:04
 17/18 anonim ***** válasza:

az durvaaaaaa:DXD

ilyet irni:D természetesen nem élveztem el tőle:DxD

ettől nagyobbat nem lehet ráoltani 1 fiura ha a nemi életéről van szó:)

2010. dec. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bocs,de én pl nem ismerek olyan csajt akinek az elsőnél orgazmusa volt...szóval ez itt és most nem oltás volt.
2010. dec. 15. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!